خرید و سفارش گل برای دوست

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل برای فردا
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ گل رز قرمز ۶ تایی
  قیمت عادی $‎23.69 قیمت ویژه $‎18.95
 18. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ گل رز سفید ۶ تایی
  قیمت عادی $‎23.69 قیمت ویژه $‎18.95
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای آنهایی که برای ما اهمیت زیادی دارند کاری است که در ظاهر آسان اما در عمل دشوار است. گل های متنوعی که به روش های مختلف دیزاین می شوند، انتخاب را گاها دشوار می نماید. اگر قصد سورپرایز کردن طرف مقابل خود را دارید و یا مایلید هدیه ای به دوست خود دهید که او را شگفت زده نموده و حس لذت بخشی ایجاد نماید، باید بدانید که گل ها دارای قدرت جادویی خاصی هستند که می توانند لبخند را به لب عزیزانتان مهمان کنند.

اما جهت خرید گل برای دوست به چه مواردی باید توجه نمود؟

 

باکس گل برای دوست

اگر قصد سفارش گل برای دوست خود از گل فروشی آنلاین را دارید، باکس ها گزینه های هیجان انگیزی خواهند بود، باکس ها می توانند از نوع چوبی، مقوایی، دسته دار و غیره باشند و بر اساس ایده و مناسبت مد نظر شما دیزاین گردند. از سوی دیگر ارسال گل برای دوست از طریق پیک و ... به کمک باکس ها راحت تر می باشد.

 

دسته گل برای دوست

خرید اینترنتی گل برای دوست، در دنیای مدرن امروز یک راهکار ایده آل جهت فراهم نمودن کادویی بی نظیر است. دسته گل ها با توجه به پیشینه ای که دارند، رایج ترین نوع دیزاین گل هستند، با توجه به تنوع انواع دیزاین ها و نوع گل ها، می توان دسته گل های مختلفی نیز بر اساس سلیقه دوست خود انتخاب کرد. دسته گل ها علاوه بر زیبایی خاصی که دارند، دارای معانی متفاوتی نیز هستند لذا می توانید از آنها برای انتقال یک پیام خاص نیز استفاده نمایید. امروزه استفاده از گل برای تشکر یا گل برای تولد و به عنوان کادو بیشترین کاربرد را دارد.

 

سبد گل برای دوست

عموما در سفارش فوری گل از انواع سبدهای گل استفاده می شود. سبدها نوعی دیگر از روش های گل آرایی هستند که حمل و نقل آنها آسان تر بوده و برای مراسم ها و دوستان رسمی گزینه بهتری است. در سبد گل شما فضای کاری انعطاف پذیری خواهید داشت لذا می توانید آن را به همراه مجموعه ای از گل های مورد علاقه دوست خود سفارش دهید. علاوه بر آن در خرید آنلاین گل برای دوست، به کمک سبد گل قادر خواهید بود تا بر اساس بودجه مد نظر خود تعداد گل ها را محدود نموده یا بسط دهید. سبدها را می توان برای هر نوع مراسمی سفارش داد.

 

گلدان گل برای دوست

اگر دوست دارید، هدیه ای برای دوست خود تهیه نمایید که همیشه با نگاه به آن، یاد شما در ذهن او پررنگ شود، خرید گل به همراه گلدان گزینه عالی خواهد بود. گل هایی طبیعی که در گلدان ارائه می شوند، عموما دارای طول عمر بیشتری خواهند بود. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که با توجه به انواع گلدان ها، می توان هم برای افراد کلاسیک پسند و هم برای افراد مدرن پسند از آن استفاده نمود.