خرید و سفارش گل برای دوست پسر

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  پکیج گل و شکلات عاشقانه
  قیمت عادی $‎69.95 قیمت ویژه $‎55.95
 12. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  پکیج گل و شکلات قلبی
  قیمت عادی $‎55.95 قیمت ویژه $‎44.95
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای دوست پسر شاید امری رایج نباشد اما هدیه ای است که نمی توان منکر حس خوش و معنای آن شد. امروزه سفارش های گل برای دوست پسر از طریق سایت های اینترنتی بسیار مشاهده می شود، دلیل این موضوع نیز آن می باشد که گل در هر حالتی دنیا دنیا حرف و علاقه با خود دارد. در خرید اینترنتی دیگر نیاز نیست تا زمان زیادی را در گلفروشی ها برای انتخاب گل سپری نمایید، بلکه در منزل و با صرف کمترین زمان بهترین گل مد نظر خود را می توانید سفارش دهید. اما گاها افراد در خرید اینترنتی گل برای دوست پسر دچار شک و تردید می شوند که با در نظر گرفتن موارد زیر می توانید انتخاب هوشمندانه تری داشته باشید.

در نظر داشته باشید که گل خرید برای آقایان بهتر از هر هدیه و کادویی دیگر می تواند احساس و حرف شما را بازگو نماید. برای بسیاری از افراد که در بیان عواطف خود مشکل دارند، این مورد یک راهکار عالی برای ایجاد شادی و حسی عمیق است.

 

باکس گل برای دوست پسر

جهت ارسال گل برای دوست پسر در نظر داشته باشید که آقایان عموما با باکس گل ارتباط بهتری برقرار می نمایند زیرا حمل نمودن آن آسان تر است. از سوی دیگر باید در نظر داشت که از باکس ها برای موارد متفاوت و در مناسبت های مختلف نیز می توان استفاده کرد. به عنوان مثال ارسال گل برای تولد یا ارسال گل برای ولنتاین با باکس ها معمول تر می باشد. باکس ها می توانند در کنار گل ها میزبان هدایای کوچکی باشند که عموما خریداری شده و به عنوان کادو اعطا می گردند. باکس ها جز رایج ترین روش های خرید آنلاین گل برای دوست پسر است.

 

دسته گل برای دوست پسر

دسته گل عاشقانه جز جدانشدنی یک رابطه عاطفی است. تفاوتی نمی نماید که این مورد توسط پسر یا توسط دختر اعطا شود اما همواره باید در نظر داشت که در سفارش گل برای دوست پسر لازم است تا از گل های مناسب استفاده نمایید. در اینگونه دسته گل ها عموما از رنگ های زرد؛ مشکی و سفید استفاده می شود. هدیه دادن دسته گل به آقایان موجب ایجاد هیجان و رضایت خاطر می شود از همین رو می تواند روزگار متفاوتی را ایجاد نماید. اگر از دسته گل برای آقایان استفاده می شود، لازم است تا تزئین آن با کاغذهای تیره تر باشد تا فرد را در محضر عموم معذب ننماید.

 

سبد گل برای دوست پسر

سبد گل برای تبریک به آقایان گزینه عادی و رایجی است که این روزها نیز بسیار مورد توجه است. در تهیه سبد گل، انتخاب گل ها اهمیت زیادی دارد زیرا هر گل می تواند معنای متفاوتی داشت باشد. عموما از گل رز برای نشان دادن احساس رمانتیک، از گل های زرد به عنوان دوستی و از گل های صورتی برای ابراز احساس رضایت استفاده می شود. از همین رو اگر قصد دارید تا در مراسم رسمی از سبدهای گل بهره ببرید، بهتر است تا از گل هایی به رنگ سفید بهره ببرید. سبد ها دارای انواع متفاوتی اعم از دسته دار ، پایه بلند و غیره هستند که بر اساس شرایط می توانید اقدام به خرید کنید.

 

گلدان گل برای دوست پسر

گلدان ها دنیای متفاوتی نسبت به سبد و باکس گل دارند. شما می توانید از گلدان هایی با گل طبیعی به عنوان یک هدیه ماندگار استفاده نمایید. گلدان ها در اغلب اوقات می توانند هم در محیط های رسمی و هم در محیط های غیر رسمی مورد استفاده قرار گیرند. هر گلدان با توجه به سلیقه و روحیه فرد مقابل می تواند به صورت کلاسیک یا مدرن انتخاب شود. در انتخاب گلدان ها شما آزادی عمل بیشتری خواهید داشت.