خرید و سفارش گل برای روز دامپزشکی

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل برای فردا
 2. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  تنگ رز قرمز ۳ تایی
  قیمت عادی $‎14.94 قیمت ویژه $‎11.95
 3. امکان تحویل برای فردا
 4. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  دسته گل رز شاپرک
  قیمت عادی $‎22.44 قیمت ویژه $‎17.95
 5. امکان تحویل برای فردا
 6. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  تنگ رز سفید ۳ تایی
  قیمت عادی $‎14.94 قیمت ویژه $‎11.95
 7. امکان تحویل برای فردا
 8. امکان تحویل برای فردا
 9. امکان تحویل برای فردا
 10. امکان تحویل برای فردا
 11. امکان تحویل برای فردا
 12. امکان تحویل برای فردا
 13. امکان تحویل برای فردا
 14. امکان تحویل برای فردا
 15. امکان تحویل برای فردا
 16. امکان تحویل برای فردا
 17. امکان تحویل برای فردا
 18. امکان تحویل برای فردا
 19. امکان تحویل برای فردا
 20. امکان تحویل برای فردا
 21. امکان تحویل برای فردا
 22. امکان تحویل برای فردا
 23. امکان تحویل برای فردا
 24. امکان تحویل برای فردا
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای روز دامپزشکی می تواند یک حرکت زیبا و خاص برای تمام دامپزشکانی باشد که کمتر در جامعه پزشکی دیده یا شناخته می شوند. گل جز هدایای لاکچری و زیبایی است که می تواند تمام افراد را در هر قشر و موقعیتی که هستند، خوشحال و هیجان زده نماید. زمانی که افراد از شما یک دسته گل تازه و زیبا دریافت می نمایند، بدون شک لبخند زده و حتی برای لحظه ای کوتاه از دنیای مادی و دغدغه های آن فاصله می گیرند. سفارش گل برای روز دامپزشکی برای اشخاصی که زمان زیادی در اختیار ندارند تا به محل گلفروشی رفته و بازگردند، یک راه حل مناسب است. از این طریق شما می توانید انواع گل های مد نظر خود را با هر نوع دیزاین سفارش داده و در محل دریافت نمایید. اغلب این سفارش ها به صورت 24 ساعته در سایت ثبت می شوند و در اولین فرصت ارسال می گردند.
سفارش گل به صورت اینترنتی می تواند برای هر مناسبتی باشد. تفاوتی ندارد که شما در کجای جهان قرار دارید، با سفارش اینترنتی به راحتی خواهید توانست که با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان سفارش خود را ثبت کرده و به دست عزیزان خود برسانید تا آنها بدانند که همیشه در قلب و یاد شما هستند.

باکس گل برای روز دامپزشکی

ارسال گل برای روز دامپزشکی توسط یک سازمان یا ارگان امروزه بسیار رایج شده است. جالب است که بدانید شما می توانید هر نوع گلی را به راحتی با هر نوع تزیینی اعم از باکس گل، گلدان گل و ... به صورت اینترنتی سفارش دهید و اطمینان داشته باشید که گل ها در اسرع وقت به صورت کاملا سالم به دست شخص گیرنده می رسند. البته در سفارش های سازمانی باکس های گل جایگاه ویژه ای دارند زیرا دارای رسمیت بیشتری هستند و برای فواصل طولانی همچون یک محافظ عمل می نمایند.

دسته گل برای روز دامپزشکی

یکی دیگر از انتخاب هایی که در خرید اینترنتی گل برای روز دامپزشکی دارید، دسته های گل می باشد. دسته های گل می توانند شامل هر نوع گلی باشند اما عموما در اینگونه سفارش ها از گل های فصل استفاده می شود که به راحتی تهیه شوند و تازه و شاداب باشند. هر اندازه که دسته گل سفارشی شما دارای گل های رنگارنگ بیشتری باشد، زیبایی بیشتری را نیز دارد. البته در خرید دسته گل شما به راحتی می توانید نوع کاغذ دور گل یا حتی تزیین آن را انتخاب کنید.

سبد گل برای روز دامپزشکی

در خرید آنلاین گل برای روز دامپزشکی، شما می توانید انواع دسته گل، تاج گل یا باکس گل را سفارش دهید اما هر کدام از این موارد دارای کاربرد متفاوتی می باشند. به طور مثال تاج های گل بیشتر برای تبریک این روز به سازمان خاص مورد استفاده قرار می گیرند. دسته های گل نیز برای افراد نزدیک که صمیمیت بیشتری با آنها وجود دارد، مورد استفاده قرار می گیرد اما سبدهای گل و باکس های گل عموما حالت سازمانی تر و رسمی تری دارند. شما می توانید به همراه هر کدام از این گل ها، یک کارت یادبود را نیز ارسال نمایید و پیام مد نظر خود را بر روی آن درج نمایید. در انتخاب سبد ها، انواع چوبی دارای زیبایی خاصی هستند اما انواع مقوایی نیز مدرن و کلاسیک می باشند و تنوع مدل و رنگ زیادی دارند. به صورت کلی در ثبت سفارش این موارد حق انتخاب های زیادی وجود دارد.

گلدان گل برای روز دامپزشکی

برای تبریک این روز شما می توانید به صورتی متفاوت عمل نمایید و از گلدان های گل نیز بهره ببرید. در این صورت بهتر است تا گل های انتخابی شما در دسته انواع گل آپارتمانی باشند که به راحتی بتوان از آنها مراقبت نمود. در این صورت خاطره خوب این هدیه همواره در ذهن دامپزشک مد نظر شما زنده خواهد ماند.