خرید و سفارش گل برای روز دانشجو

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل برای فردا
 2. امکان تحویل برای فردا
 3. امکان تحویل برای فردا
 4. امکان تحویل برای فردا
 5. امکان تحویل برای فردا
 6. امکان تحویل برای فردا
 7. امکان تحویل برای فردا
 8. امکان تحویل برای فردا
 9. امکان تحویل برای فردا
 10. امکان تحویل برای فردا
 11. امکان تحویل برای فردا
 12. امکان تحویل برای فردا
 13. امکان تحویل برای فردا
 14. امکان تحویل برای فردا
 15. امکان تحویل برای فردا
 16. امکان تحویل برای فردا
 17. امکان تحویل برای فردا
 18. امکان تحویل برای فردا
 19. امکان تحویل برای فردا
 20. امکان تحویل برای فردا
 21. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  جعبه‌ گل حروف و عدد
  قیمت عادی $‎22.44 قیمت ویژه $‎17.95
 22. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  تنگ رز قرمز ۳ تایی
  قیمت عادی $‎12.44 قیمت ویژه $‎9.95
 23. امکان تحویل برای فردا
 24. امکان تحویل برای فردا
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای روز دانشجو به صورت اینترنتی امروزه طرفداران زیادی دارد. روز دانشجو روزی است که وجود گروه سنی سر زنده و شاداب جامعه را ارج می نهیم. از همین رو با خرید یک دسته گل زیبا می توانید تلاش های آنان را برای علم آموزی ارج بنهید. خوشبختانه امکان سفارش گل برای روز دانشجو به صورت اینترنتی موجب شده است که امروزه افراد به راحتی تنها با چند کلیک بهترین و زیباترین گل ها را سفارش دهند. همواره باید در نظر داشته باشید که ارسال گل برای روز دانشجو می تواند انگیزه دانشجویان را افزایش دهد و موجب شود تا احساس بهتری به ادامه راه داشته باشند.

باکس گل برای روز دانشجو

در خرید اینترنتی گل برای روز دانشجو باید در نظر داشته باشید که شما انتخاب های بسیاری چون باکس گل، سبد گل، شاخه گل و ... دارید. همچنین می توانید از گل های متفاوتی متناسب با سلیقه فرد مقابل خود استفاده کنید. از باکس گل اغلب در مراسم های رسمی همچون جلسه دفاع استفاده می شود که دانشجوی مد نظر بتواند آن را بر روی میز خود قرار دهد. باکس ها می توانند به صورت جعبه ای، مقوایی و ... باشند. شما از باکس ها می توانید در مراسم فارغ التحصیلی نیز استفاده نمایید که هدیه ای شیک محسوب می گردد.

دسته گل برای روز دانشجو

یکی دیگر از مواردی که در خرید آنلاین گل برای روز دانشجو مورد توجه قرار می گیرد، دسته های گل می باشند. دسته های گل حالت رسمی بودن کمتری دارند و می توان از هر نوع گل با هر رنگی در آنها استفاده نمود. عموما افراد در دسته های گل از گل هایی همانند داوودی، میخک، رز، ارکیده و مواردی از این قبیل استفاده می نمایند. برای اینکه زمان زیادی را صرف رفت و آمد به گلفروشی نکنید، می توانید درخواست ارسال پستی گل را نیز در سایت ثبت نمایید. از همین رو می توان مطمئن شد که در اولین فرصت گل های شما به صورت سالم و شاداب به دست افراد مد نظر شما خواهند رسید.


سبد گل برای روز دانشجو


سبد گل نیز برای تبریک روز دانشجو می تواند گزینه خوب و کارآمدی باشد. در سبد گل شما می توانید هرگونه گلی قرار دهید. انواع گل های تابستانه در فصل تابستان و گل های بهاری در فصل بهار انتخاب های خوبی هستند که توصیه می شود در نظر داشته باشید. همچنین شما می توانید از سبدهای تراریوم یا انواع گل رز جاودان نیز استفاده نمایید. به صورت کلی باید توجه نمود چون در خرید اینترنتی امکان مقایسه بین گل ها وجود دارد لذا افراد راحت تر می توانند تصمیم گیری نمایند و گزینه مناسب را خرید کنند. سبدها امروزه به صورت دسته دار، بدون دسته، پایه دار و بدون پایه در بازار وجود دارند. لذا در انتخاب سبد ها حق انتخاب های زیاد و گوناگونی دارید.

گلدان گل برای روز دانشجو

به عنوان تبریک روز دانشجو شما می توانید از انواع گلدان های طبیعی نیز استفاده نمایید. این گلدان ها می توانند حاوی گل هایی باشند که همیشه زنده هستند. لذا شخص مد نظر شما با هر بار رسیدگی به آن، حس خوشایندی به دست خواهد آورد. گلدان های فوق برای اغلب افراد در هر سنی انتخابی خوب محسوب می شوند. در انتخاب این گلدان ها نیز تنوع بسیاری وجود دارد. شکل ابعاد گلدان ها به شما حق انتخاب های بسیاری می بخشد. به عنوان یک توصیه کلی، بیان می شود که گل هایی همانند رز هلندی، نرگس، آنتوریوم و ارکیده انتخاب های خوبی هستند که هر نوع سلیقه ای را به خود جلب می نمایند. از همین رو در انتخاب های خود می توانید در نظر بگیرید.