ویژه روز معلم 🌺

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی
ویژه روز معلم 🌺
 1. امکان تحویل برای فردا
 2. امکان تحویل برای فردا
 3. امکان تحویل برای فردا
 4. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  دسته گل رز شاپرک
  قیمت عادی $‎22.44 قیمت ویژه $‎17.95
 5. امکان تحویل برای فردا
 6. امکان تحویل برای فردا
 7. امکان تحویل برای فردا
 8. امکان تحویل برای فردا
 9. امکان تحویل برای فردا
 10. امکان تحویل برای فردا
 11. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  جعبه گل طراوت بهاری
  قیمت عادی $‎53.69 قیمت ویژه $‎42.95
 12. امکان تحویل برای فردا
 13. امکان تحویل برای فردا
 14. امکان تحویل برای فردا
 15. امکان تحویل برای فردا
 16. امکان تحویل برای فردا
  -20%
  دسته گل رز نباتی نور عشق
  قیمت عادی $‎19.94 قیمت ویژه $‎15.95
 17. امکان تحویل برای فردا
 18. امکان تحویل برای فردا
 19. امکان تحویل برای فردا
 20. امکان تحویل برای فردا
 21. امکان تحویل برای فردا
 22. امکان تحویل برای فردا
 23. امکان تحویل برای فردا
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی

خرید گل برای روز معلم کار بسیاری زیبا و پسندیده ای است که لازم است در فرزندان خود نهادینه کنیم تا همیشه قدردان این قشر زحمتکش و بی ادعا باشند. این روزها با توجه به افزایش جمعیت و شلوغی خیابان ها و ... برای بسیاری از افراد مقدور نیست که ساعت ها در ترافیک مانده تا به گلفروشی رفته و گل مد نظر خود را تهیه نمایند. از همین رو با سفارش گل برای روز معلم به صورت اینترنتی می توانند به راحتی در هر ساعت از شبانه روز درخواست خود را در سایت گل بازار ثبت کرده تا در محل مد نظرشان گل را دریافت نمایند. البته باید در نظر داشت که در خرید اینترنتی گل برای روز معلم دست شما به عنوان خرید کننده باز است، زیرا می توانید انواع گل ها را در رنگ ها و تزیین های متفاوت مشاهده نموده و پس از مقایسه اقدام به خرید کنید.
ما این امکان را برای شما فراهم آورده ایم تا با ارسال گل برای روز معلم یک تقدیر شایسته از این مقام ارزنده به عمل آورید. در گلفروشی آنلاین گل بازار انواع قیمت گل برای روز معلم از گل ارزان گرفته تا محصولات گران قیمت تر وجود دارد تا شما بتوانید به سادگی انواعی از گل جدید را بیابید که می تواند به زیبایی یک سورپرایز ارزنده برای استاد و معلم شما رقم بزند.

باکس گل برای روز معلم 

در خرید آنلاین گل برای روز معلم، باکس های گل دارای جایگاه ویژه ای هستند زیرا به راحتی می توان آنها را به هر ظاهر زیبایی تزیین کرد بدون آنکه نگران بعد مسافت و پژمرده شدن گل ها بود. این باکس گل ها می توانند به راحتی هر فرد با هر نوع سلیقه ای را تحت تاثیر قرار داده و لبخند آنها را عمیق تر نماید. باکس ها عموما برای موارد رسمی استفاده می شوند. شما می توانید همراه این باکس گل و یا هر هدیه دیگری که از گل بازار سفارش می دهید، یک پیام محبت آمیز و یا تشکر برای معلم خود ارسال کنید.

دسته گل برای روز معلم 

تهیه دسته گل برای تبریک روز معلم نیز امروزه طرفداران زیادی دارد. مخصوصا برای روز معلم مشاهده می نماییم که اغلب دانش آموزان دسته گل های کوچک زیبایی را سفارش می دهند که هر کدام دارای دیزاین های خاصی است. دسته های گل برای موارد غیر رسمی انتخاب مناسبی هستند. دسته گل ها می توانند شامل هر نوع گلی باشند اما پیشنهاد می شود تا در زمان خرید حتما بررسی نمایید که پیام هر گل چیست تا بتوانید هدیه درخور و شایسته به معلم خود اعطا کنید. استفاده از گل هایی چون داوودی، اورینتال، گل رز و مواردی از این خانواده در تهیه دسته گل برای روز معلم بسیار مرسوم است.

سبد گل برای روز معلم 

سبد گل برای تبریک روز معلم نیز می تواند یک هدیه غافلگیر کننده و جذاب باشد. هر نوع گلی می تواند در این سبد گل ها قرار گیرد. جدا از آن، در انتخاب سبدهای گل نیز شما انتخاب های زیادی دارید. یعنی شما این امکان را دارید تا در وبسایت ما انواعی از سبد های گل زیبا برای روز معلم انتخاب و برای او به سورپرایزی ترین حالت ممکن ارسال کنید. از همین رو این هدیه می تواند بسیار خاص تزیین شود. اگر قصد دارید تا برای این روز یک سبد گل رویایی سفارش دهید، پیشنهاد می شود تا از گل های وحشی و فصلی نیز در آن استفاده نمایید تا زیبایی آن چند برابر شود. تفاوت نمی کند که مخاطب شما چه جنسیتی دارد، در نظر گرفتن یک گل برای معلم مرد و یا گل برای خانم معلم، تقدیم یک گل شیک و جذاب می تواند هر مخاطبی را به وجد بیاورد.

گلدان گل برای روز معلم 

لازم نیست که حتما برای تشکر از معلمان خود، دسته های گل گران قیمت سفارش دهید. شما می توانید با خرید یک گلدان گل آپارتمانی هم به محیط زندگی آن ها سرسبزی و آرامش ببخشید و هم به آنها اعلام دارید که همیشه به یادشان هستید. و یا اینکه با انتخاب یک گلدان پر از گل های رنگارنگ و شیک، بتوانید یک دنیا حس قدردانی و تشکر همراه با گل های با طراوت و شاداب را به کسی که به شما دانشی آموخته، ابراز کنید.