خرید و سفارش گل برای روز کارمند

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل برای فردا
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ گل رز قرمز ۶ تایی
  قیمت عادی $‎23.69 قیمت ویژه $‎18.95
 20. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ گل رز سفید ۶ تایی
  قیمت عادی $‎23.69 قیمت ویژه $‎18.95
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای روز کارمند به صورت اینترنتی شاید یک امر جدید و خاص باشد اما امروزه می تواند کار بسیاری از شرکت ها را که در این روز به دنبال هدیه برای کاربران خود هستند، راحت نماید. در سفارش گل برای روز کارمند شما می توانید با چند کلیک ساده از طریق اینترنت، هر گل مد نظر خود را به همراه دیزاین خاص یا حتی یک کارت یادداشت کوچک سفارش دهید تا در زمان مقرر به دست فرد دیگر برسد. امروزه ارسال گل برای روز کارمند که کل سال را طبق یک روال خاص و تکراری پیش می روند، بسیار متفاوت و خاص است. با خرید اینترنتی گل برای روز کارمند می توانید به آنهایی که همواره در تلاش هستند تا چرخ کسب و کارها همیشه بچرخد، بیان دارید که حضورشان مهم است.

باکس گل برای روز کارمند

جهت خرید آنلاین گل برای روز کارمند باید در نظر داشته باشید که می توانید انواع متفاوت گل با ظاهرهای مختلفی را انتخاب نمود. انواع گل ها اعم از سبد های گل، باکس گل، گلدان های گل و ... در دسترس هستند که می توان به راحتی آنها را سفارش داد. اما باید دید که کدام مورد می تواند موضوعیت بهتری داشته باشد. به طور مثال اگر گل انتخابی شما در گلدان کوچک بوده، با محیط سازگار و مقاومت بالایی نیز داشته باشد، می تواند در دفتر کار مورد استفاده قرار گیرد و محیطی شاداب تر ایجاد نماید. از دید بسیاری از افراد این هدایا ارزش مالی زیادی ندارد اما با توجه به ارزش معنوی آن، طرفداران زیادی را به سمت خود جلب نموده است.

دسته گل برای روز کارمند

جهت روز کارمند می توان از دسته گل یا باکس های گل نیز بهره برد. به طور مثال باکس ها دارای حالات رسمی تری هستند اما گل هایی که در آنها قرار می گیرند، می توانند برای مدت بیشتری شادابی خود را حفظ نمایند. همچنین به همراه باکس می توان از یادداشت هایی کوتاه نیز بهره برد. اما دسته های گل دارای حالت غیر رسمی تری هستند. این موارد هزینه کمتر داشته و مقرون به صرفه می باشند. این مورد می تواند به راحتی توسط سازمان ها در تعداد بالا با دیزاین های خاص و تم های مد نظرشان به راحتی سفارش داده شود.

سبد گل برای روز کارمند

بسیاری از شرکت ها در حالات رسمی ترجیح می دهند که توسط یک سبد گل از کارمندان خود تشکر نمایند. این سبد ها می توانند به راحتی انگیزه و نیروی افراد را افزایش دهند. خوب است که در نظر داشته باشید، سایت های گلفروشی آنلاین با توجه به اینکه به صورت 24 ساعته اقدام به دریافت سفارش می نمایند لذا کار را برای کارپرداز ها بسیار آسان می نمایند. از این طریق دیگر نیاز نیست تا مدتها در ترافیک صبر کرده یا در خصوص هزینه بخواهید از گلفروشی های زیادی استعلام بگیرید. بسیاری از افراد تصور می نمایند که این هدایا برای کارمندان ارزشی ندارد اما کارمندانی که طول ساعت کاری خود را در حال انجام امور اداری می باشند با این چنین هدایایی به راحتی انگیزه فعالیت می یابند.

گلدان گل برای روز کارمند

اگر قصد دارید تا هدیه ای با ماندگاری بالا و زیبایی خاص به کاربران خود هدیه دهید، پیشنهاد می شود تا از گلدان گل بهره ببرید. در سایت های اینترنتی شما حق انتخاب زیادی دارید که نوع گلدان، نوع گل، رنگ گلدان و مواردی از این قبیل را شخصا انتخاب نمایید. گلدان ها همواره جادوی خاصی با خود دارند زیرا از آنجا که رسیدگی نیاز دارند لذا توجه افراد را به خود جلب نمایند. البته توصیه می شود که برای تهیه این هدایا، حتما در نظر داشته باشید که گل انتخابی شما دارای چه پیامی است و نماد چیست؟ با این کار می توانید با کارمندان و همکاران خود به صورت غیرمستقیم صحبت نمایید و انگیزه آنها را به کار افزایش دهید.