خرید و سفارش گل برای عذرخواهی

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل برای فردا
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ گل رز قرمز ۶ تایی
  قیمت عادی $‎23.69 قیمت ویژه $‎18.95
 18. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ گل رز سفید ۶ تایی
  قیمت عادی $‎23.69 قیمت ویژه $‎18.95
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

در برخی از مواقع اتفاقات ناخوشایندی در رابطه‌ها و یا برای افراد خاص، رخ خواهد می‌دهد. آیا تا به حال به عذرخواهی اندیشیده‌اید؟ امروزه افراد با تکیه به دانش به این مهم دست یافتند که در مواقع خاص، عذرخواهی کردن نه تنها از شخصیت آنها نمی‌کاهد، بلکه سبب افزایش ارزش آنها نیز خواهد شد. راهکارهای بسیار زیادی وجود دارد که به نوعی بیانگر عذرخواهی بوده است. برای نمونه انتخاب گل برای عذرخواهی بسیار هوشمندانه و با تدبیر بوده است.

وقتی ناخواسته سبب ناراحتی افراد خاص می‌شوید و یا وقتی به سبب ناراحتی مخاطب خود به دنبال یک راهکار تاثیر گذار هستید، انتخاب گل بسیار هوشمندانه بوده است. گل‌ها می‌توانند روحیه افراد را شاداب نموده و احساس سرزندگی را برای آنها به ارمغان آورند. از این جهت امروزه در بسیاری از موارد برای عذرخواهی، اقدام به تهیه گل جذاب و منحصر بفرد خواهند نمود. اما انتخاب شما چیست؟ به نظر شما چه گلی برای عذرخواهی مناسب است؟

باکس گل برای عذرخواهی

یکی از نمونه‌های عرضه شده به بازار که با توجه به خلاقیت و ایده‌های ناب افراد انتخاب می‌شود، انواع باکس‌های گل بوده است. این نوع از باکس‌ها به صورت گل تکی و یا گل ترکیبی، طراحی و تولید خواهند شد. جذابیت بی‌نظیر، سهولت در حمل و نقل و جابجایی، ماندگاری بلند مدت، برخورداری از مکان مناسب برای قرار دادن هدیه و مواردی از این قبیل، این نوع از باکس‌ها را به یک انتخاب دقیق و مناسب مبدل نموده است. چه عذرخواهی بهتر از یک باکس گل به همراه هدیه جذاب. انتخاب گل رز زرد یک انتخاب هوشمندانه بوده است. این گل در کل جهان نماد ابراز پشیمانی و عذرخواهی را در بر خواهند داشت که علاوه بر جذابیت فوق العاده‌ی بصری، انتقال دهنده‌ی حس دورنی و دوستی و محبت، به شمار می‌رود.

دسته گل برای عذرخواهی

یکی دیگر از پرطرفدارترین انواع گل‌ها برای ابراز پشیمانی و همچنین عذرخواهی به دلیل اشتباهات رخ داده شده، استفاده از دسته گل بوده است. این نوع از گل‌ها نیز در انواع مختلف و قابل توجه، تولید و به مخاطبان خاص عرضه شده‌اند. شما می‌توانید اقدام به ثبت سفارش گل برای عذرخواهی نموده و مخاطب خود را حیرت زده کنید. ترکیب گل مریم با بسیاری از گلهای دیگر، در این نوع از دسته گل‌ها بسیار ایده آل و مناسب بوده است. عطر دل انگیز این گل در یک دسته گل جذاب، خاطره‌ای به یاد ماندنی را برای شما رقم خواهد زد. این نوع از دسته گل‌ها در کنار سادگی و قیمت مناسب، انبوهی از عشق، علاقه و محبت را به مخاطب مورد نظر، تقدیم خواهند نمود. لازم به ذکر است که مخاطب شما با هر سنی، می‌تواند با دریافت یک دسته گل جذاب، تمام مشکلات، ناملایمات و بد رفتاری‌ها را فراموش کند. پس به جرات می‌توان گفت این انتخاب یک انتخاب دقیق به شمار می‌رود.

سبد گل برای عذر خواهی

حتما برای شما هم پیش آمده است که با یک رفتار اشتباه، طرف مقابل خود را ناراحت و دل آزرده کرده باشید؟ آیا قدرت عذرخواهی دارید؟ در این صورت ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با ارسال گل برای عذرخواهی، پشیمانی خود را بابت موضوع پیش آمده بیان کنید. در این صورت به راحتی یک رابطه‌ی تخریب شده را دوباره نوسازی خواهید کرد. با خرید گل برای عذرخواهی و ارسال آن، خاطرات ناخوشایند را به دست فراموشی بسپارید. آیا می‌دانید چه گلی برای عذرخواهی مناسب است؟ یک از گلهای پرطرفدار در این زمینه،  می‌باشد. این گل‌ها با برخورداری از جذابیت فوق العاده‌ی ظاهری، عطری دل انگیز را نیز به همراه خواهند داشت. لذا برای چیدمان در یک سبد گل، بسیار مناسب خواهند بود.

گلدان گل برای عذرخواهی

ایده‌های ناب بسیاری از افراد برای خلق روزهای دل انگیز، بسیار ستودنی بوده است. یکی از راه‌های مناسب برای عذرخواهی، انتخاب یک گدان جذاب از بین گل و گیاه آپارتمانی بوده است. با خرید اینترنتی گل برای عذرخواهی ، می‌توانید یک روز دل انگیز را برای مخاطب خاص خود رقم بزنید. فقط کافیست اقدام به خرید آنلاین گل برای عذرخواهی نمایید. این گلدان‌ها همواره یک نوستالژی شیرین محسوب خواهند شد.