خرید و سفارش گل برای عروس و داماد

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  حلقه گل یادگار
  قیمت عادی $‎299.94 قیمت ویژه $‎239.95
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل لیلیوم و آنتریوم اهورا
  قیمت عادی $‎191.19 قیمت ویژه $‎152.95
 20. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ گل رز قرمز ۶ تایی
  قیمت عادی $‎23.69 قیمت ویژه $‎18.95
 21. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل رز و آنتریوم ققنوس
  قیمت عادی $‎208.69 قیمت ویژه $‎166.95
 22. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ گل رز سفید ۶ تایی
  قیمت عادی $‎23.69 قیمت ویژه $‎18.95
 23. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل ژربرا و لیلیوم سارن
  قیمت عادی $‎212.44 قیمت ویژه $‎169.95
 24. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل حلقه ای دلارام
  قیمت عادی $‎189.94 قیمت ویژه $‎151.95
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای عروس و داماد از آن دسته خرید هایی است که بسیار هیجان انگیز می باشد. تصور اینکه باید در بهترین روز زندگی یک زوج، کادویی خاص اعطا نمایید که شادی آنها را چند برابر کند، گاها چالش برانگیز است. شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که نتوانید به دلیل مشغله در مراسم عروسی دوستان یا عزیزانتان شرکت نمایید، در این شرایط تنها با خرید اینترنتی گل برای عروس و داماد نه تنها می توانید در زمان صرفه جویی نمایید، بلکه می توانید به آنها یادآوری نمایید که در همه شرایط به یاد آنها هستید. سفارش گل برای عروس و داماد، می تواند بر اساس گل های مد نظر و بودجه تعیین شده قبلی شما صورت گیرد.

 

باکس گل برای عروس و داماد

خرید و ارسال گل برای عروس و داماد از جمله روش هایی است که این روزها بسیار رایج است. با خرید آنلاین گل برای عروس و داماد، می توانید بهترین آرزوها و احساسات خود را به همراه یک دنیا احساس زیبا به آنان هدیه نمایید. البته در خرید اینترنتی گل نه تنها شما محدودیتی نخواهید داشت، بلکه می توانید از مدل های مختلف، تزئینات گوناگون و گل های خاص و زینتی استفاده نمایید تا هدیه شما کامل و بی نقص باشد. باکس گل هر آنچه که شما نیاز داشته باشید را به راحتی برای شما فراهم می آورد. این مورد هم شیک بوده و هم حمل و نقل آن آسان است.

 

دسته گل برای عروس و داماد

گل برای عروسی جدا از بحث زیبایی که دارد، تکمیل کننده یک مراسم خوب است، دسته گل عروسی، گل آرایی محل نشستن عروس و داماد و مواردی از این قبیل جز کاربرد های گل می باشد. اگر شما فرصت زیادی برای تهیه کادو ندارید و لازم است تا سریعا به مراسم برسید، با خرید یک دسته گل رز جاودان می توانید عشق و علاقه خود را به زوج بیان دارید. البته رز جاودان به عنوان گل برای نامزدی و گل برای خواستگاری نیز اعطا می شود و بیانگر عشق و علاقه جاودان زوجین به یکدیگر است.

 

سبد گل برای عروس و داماد

سبد ها دارای ویژگی های خاص خود هستند. معمولا سبد گل، یک ظاهر رسمی تری دارد. از این مورد بیشتر در روز خواستگاری استفاده می شود اما برای روز عروسی نیز گزینه خوبی خواهد بود. چنانچه شما به مراسم عروسی همکاران یا فامیل های به نسبت رسمی خود دعوت شده باشید، سبد های گل گزینه های خوبی می باشند تا تبریک شما را به عروس و داماد ارائه نمایند.

 

گلدان گل برای عروس و داماد

گلدان های گل کمتر در روز عروسی به عنوان هدیه ارائه می شوند اما می توان با تهیه یک گلدان بزرگ برای تازه عروس و داماد، به آنها نوید یک زندگی شیرین و سرسبز را داد. در برخی از خانواده این مورد رسم می باشد که یکی از بزرگان فامیل در ابتدای روز های زندگی زوجین به آنان گلدان گلی به نشانه آغاز یک زندگی نو هدیه می نماید. این کار در ضمن ساده بودن اما بسیار شیرین و جذاب بوده و نشان دهنده یک زندگی جدید است.

این روزها بسیاری از افراد در زمان خرید کادو با چه کنم، چه کنم های زیادی روبرو می شوند اما باید در نظر داشت که می توان با انتخاب گل در سایت های اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز و در هر شرایطی زیباترین هدیه ای را تهیه نمود که در هر شرایطی نوید آور سلامتی و خوشی است. البته در تهیه این هدیه بسیار مهم می باشد که حتما به نوع مناسبت، سن و سلیقه فرد مقابل خود نیز توجه نمایید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. البته خاطر نشان می شود با توجه به تنوع زیاد گل در سایت های اینترنتی فروش گل، این مورد چالش محسوب نمی شود و به راحتی قابل حل است.