خرید و سفارش گل برای قدم نو رسیده

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  جعبه‌ گل حروف و عدد
  قیمت عادی $‎34.94 قیمت ویژه $‎27.95
 19. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ رز قرمز ۳ تایی
  قیمت عادی $‎12.44 قیمت ویژه $‎9.95
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ رز سفید ۳ تایی
  قیمت عادی $‎12.44 قیمت ویژه $‎9.95
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای قدم نو رسیده یکی از اقداماتی است که عموما ما ایرانی ها در زمان تولد فرزند جدید انجام می دهیم. گل ها خود نوید امید و زندگی دارند و با هدیه دادن آن به خانواده هایی که دارای قدم نورسیده دارند، می توانید حس خوب آنها را چند برابر نمایید. در سفارش گل برای قدم نو رسیده به صورت اینترنتی می توانید از انواع باکس و تزییناتی که دارای تم بچه گانه و شاد هستند، بهره ببرید. به عبارت دیگر در اینگونه خرید ها می توانید با دست باز اقدام کنید. از سوی دیگر نیاز نیست تا حتما در داخل کشور و همان استان باشید بلکه می توانید از خارج از کشور نیز اقدام به ثبت سفارش به صورت اینترنتی و ارسال گل برای قدم نو رسیده نمایید.

یکی از مزیت های این روش در آن است که شما قادر می باشید سفارش خود را در هر ساعت از شبانه روز ثبت کرده و بدون آنکه زمان زیادی را برای رفتن به گلفروشی ها و انتخاب گل، صرف نمایید، بهترین گل ها را تهیه نمایید. در خرید اینترنتی گل برای قدم نو رسیده شما می توانید هر نوع گلی اعم از باکس گل، سبد گل و ... را انتخاب نمایید که در زیر در خصوص مزایای هر مورد توضیحات ارائه شده است.

باکس گل برای قدم نو رسیده

اگر در خرید آنلاین گل برای قدم نو رسیده قصد دارید تا از باکس های گل بهره ببرید، پیشنهاد می شود تا گل هایی را انتخاب نمایید که به فضای باز نیاز چندان ندارند و در نبود اکسیژن نیز می توانند شاداب نمایند. همچنین چنانچه گل های فوق فاقد ساقه باشند، به راحتی می توان در باکس آنها را قرار داد و دیزاین نمود. گل های رنگی و گل های فصل می توانند بهترین انتخاب برای اینگونه سفارش ها باشند.

دسته گل برای قدم نو رسیده

در خرید دسته گل، علاوه بر اینکه انتخاب رنگ بندی شاد گل ها، باید به نوع روبان، نوع کاغذ پیچ نمودن گل ها و حتی گل های انتخابی نیز توجه ویژه ای داشته باشید. عموما گل هایی که در این دسته های گل زیبا می باشند، مریم، گلایل، سوسن، رز، آفتابگردان و مواردی از این قبیل می باشند که هر کدام دارای رنگ بندی های زیبایی نیز هستند. دسته های گل در مواردی که قصد مراجعت و دیدن قدم نو رسیده در بیمارستان را دارید، گزینه خوبی است زیرا به راحتی می توان آن را در یک بخش کوچک از فضا جای داد.

سبد گل برای قدم نو رسیده

سبد های گل دارای حالت رسمی تری می باشند و عموما هزینه گل ها و دیزاین آنها نیز بیشتر می باشد. در این سبد ها می توان از هر نوع گلی بهره برد. اما باید توجه داشته باشید که هر اندازه گل های بیشتر با تنوع رنگ بیشتر در سبدهای خود قرار دهید، جلوه آن نیز بهتر می شود. سبدها می توانند دارای انواع متفاوتی اعم از پایه دار، چوبی، دسته دار و ... باشند. لذا در زمان انتخاب نوع سبد باید به گل های انتخابی آنها نیز توجه داشته باشید. به طور مثال برای سبدهای پایه دار بهتر است تا از گل های آویز بهره ببرید.

گلدان گل برای قدم نو رسیده

یکی دیگر از مواردی که در سفارش اینترنتی گل دارای طرفداران بسیاری است، تهیه گلدان گل است که اغلب نیز به صورت آپارتمانی می باشند. این گل ها دارای عمر بیشتری هستند و بسیار نیز طرفدار دارند. شما می توانید این گل ها را به عنوان یک هدیه جاودان خریداری کنید که هر زمان به آن نگاه می شود شوق زندگی نو و رویشی جدید در قلب ها جوانه زند. با توجه به اینکه این دسته دارای زیبایی زیادی بوده و انواع متفاوتی نیز دارند، در حال حاضر در بین خرید های اینترنتی طرفداران بسیاری را نیز به سمت خود جلب نموده است.