خرید و سفارش گل برای نامزدی

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای نامزدی یکی از زیباترین هدیه ها است که رشته الفت و دوستی را بین عاشقان قوی تر می نماید. در سفارش گل برای نامزدی عمدتا از گل های جادویی رز استفاده می شود که با رنگ قرمز آتشین خود، حس و حال عاشقی را در قلب عشاق، شعله ور تر نماید. این مورد برای سوپرایز کردن عزیزان نیز بسیار کاربرد دارد. لذا اگر شما نیز زمان زیادی را برای تهیه کادو ندارید اما مایل هستند تا عشق و دوست داشتن خود را به عزیزان خود نشان دهید، می توانید با ارسال گل برای نامزدی، خاص و متفاوت ظاهر شوید.

شما می توانید سفارش های خود را در هر لحظه از 24 ساعت شبانه روز به صورت اینترنتی ثبت نمایید و مطمئن باشید که فرد مقابلتان در زمان تعیین شده هدیه خود را دریافت کرده و لبخند مهمان لب های او خواهد شد.

باکس گل برای نامزدی

یکی از روش های خرید اینترنتی گل برای نامزدی، انتخاب باکس گل است. چون در این روش گل ها درون باکس قرار می گیرند لذا تازگی و سرحال بودن آنها همواره حفظ می شود. از سوی دیگر دیزاین مدرن آن می تواند نظر هر نوع سلیقه ای را به خود جلب نماید. باید در نظر داشت که در خرید آنلاین گل برای نامزدی و انتخاب باکس ها، می توان دیزاین های متفاوتی را در نظر گرفت، اما تضاد رنگی بین رنگ گل و رنگ باکس می تواند تصویر زیبایی را خلق نماید.

دسته گل برای نامزدی

در خرید دسته گل نامزدی، بسیار مهم است که گل هایی را انتخاب نمایید که تازه و شاداب باشند. نحوه چیدمان این گل ها در کنار یکدیگر و هارمونی رنگ های آنان در کنار هم، از دیگر موارد مهمی می باشد که می تواند دسته های گل را خاص نماید. رزهای هلندی از جمله گل هایی هستند که می توانند ظاهری زیبا و دلنشین را ایجاد نمایند.

این هدیه خاص عموما برای هدیه دادن به بانوان گزینه خوبی می باشد و به راحتی می توان آن را با توجه به سلیقه افراد سفارشی سازی نمود.

سبد گل برای نامزدی

سبد های گل یا تاج گل، از دیگر انتخاب هایی می باشند که در زمان سفارش گل می توانید به سراغ آنها بروید. این موارد حالت رسمی تری دارند و می توانند به عنوان یک هدیه از جانب شرکت نیز در نظر گرفته شوند. در این هدایای خاص به رسم وفاداری می بایست از گل هایی استفاده شود که دارای دوام و ماندگاری بالایی هستند. گل هایی همچون داوودی، میخک، رز و مواردی از این قبیل گزینه های عالی هستند. در  کنار تاج های گل و ... می توانید یک کارت با چند خط یادداشت نیز قرار داده و تبریک خود را به یادماندنی تر نمایید. قطعا این هدیه جلوه زیبا و ارزشمندی خواهد داشت.

گلدان گل برای نامزدی

گلدان ها شاید کمتر برای مواردی چون نامزدی مورد استفاده قرار گیرند اما هدیه دادن آن به مهربانو ها موجب شادی و چند برابر شدن حس عاشقانه می شود.  این گلدان ها می توانند یک گل آپارتمانی ساده باشند. شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که زمان زیادی را برای تهیه کادو ندارید و نمی توانید ساعت ها در ترافیک صرف نمایید، در این موارد تهیه یک گلدان گل خاص برای نامزدتان می تواند تمام آن چیزی باشد که به دنبال آن هستید.

این هدیه خاص و زیبا می تواند نشان مهر و عاطفه شما به محبوبتان باشد. با تهیه یه گلدان گل، حضور شما همیشه احساس می شود و موجب می گردد تا محبوبتان در هر حالتی لبخند رضایت زده و عشق شما را در دل روشن نماید. اگر قصد دارید تا هدیه شما همواره ماندگار باشد، گلدان ها انتخاب های خوبی برایتان می باشند.