خرید و سفارش گل برای همسر

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  گلدان گل آذین
  قیمت عادی $‎69.94 قیمت ویژه $‎55.95
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل برای فردا
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای همسر همیشه ایام حرکتی زیبا و دلنشین بوده است. گاها نیاز است تا بین تمام هیاهوهای زندگی به همسر خود بیان دارید که تا چه میزان به او فکر می کنید و وجودش برای شما مهم می باشد. از همین رو ارسال گل برای همسر خود بدون بهانه و در موقعیت های مختلف می تواند پیوند دوستی و الفت را بهبود ببخشد. امروزه خرید اینترنتی گل برای همسر، در هر زمان از شبانه روز، این امکان را فراهم می آورد تا در کمترین زمان بتوانید این هدیه جادویی را سفارش داده و نزد عزیزان خود ارسال کنید.

در حال حاضر بسیاری از افراد از طریق سایت های اینترنتی گل های مد نظر خود را انتخاب نموده و اقدام به سفارش گل برای همسر خود با دنیایی از آرزوهای می نمایند. در این شرایط گزینه های زیادی را برای انتخاب دارند. گل های فصلی؛ گل های زینتی، سبد های گل، باکس ها و گلدان ها تنها بخشی از نمونه هایی هستند که می توانید از آنها در هنگام سفارش استفاده نمایید

 

باکس گل برای همسر

اگر قصد خرید آنلاین گل برای همسر خود را دارید، باید در نظر داشته باشید که محل اعطای گل، حد فاصله ای که گل باید طی کند و به دست همسر شما برسد، بسیار مهم است. باکس از آنجا که می توانند بهترین محافظ برای گل های شما باشند لذا برای فاصله های طولانی گزینه خوبی خواهند بود. همچنین می توانید در این باکس ها کارت های کوچکی را نیز قرار دهید که بیانگر چند جمله عاشقانه باشد. عموما سایت هایی که اقدام به ارائه و فروش باکس گل می کنند، این امکان را دارند تا کارت هایی را به همراه متن یادداشت خریدار برای شخص مدنظر آنها ارسال نمایند.

 

دسته گل برای همسر

بی شک هیچ کس با دیدن گل ناراحت نمی شود. گل ها همواره می توانند در بدترین شرایط نیز موجب خوشحالی و سرور فرد شوند. از همین رو از گل برای عذرخواهی نیز می توان بهره برد. در این شرایط یک دسته گل زیبا از مجموعه گل های مورد پسند همسرتان می تواند تمام آن چیزی باشد که او در آن لحظه به آن نیاز دارد. از سوی دیگر گل برای سالگرد ازدواج یا سایر تاریخ های مهم زندگی یک یادگاری ماندگار است که دنیا دنیا خاطره را می تواند برای افراد زنده نماید.

 

سبد گل برای همسر

قطعا برای تمام افراد پیش می آید که در برخی از برهه های زندگی خود از همسر خود دور هستند، اما با یک سبد گل می توان تمام مشکلات دوری را آسان نمود و خاطره ای به یادماندنی ساخت. ارسال گل از خارج به ایران یکی از این روش ها می باشد. تصور نمایید که همسرتان متوجه این موضوع شود که کیلومترها فاصله نیز نمی تواند باعث ایجاد جدایی و سرد شدن عشق و علاقه شما به ایشان شود، در این شرایط زندگی برای شما می سازد که هر لحظه آن گلستان خواهد بود. سبد های گل برای تولد نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این سبد ها می توانند در هر طرح و رنگی باشند که با گل های انتخابی شما دیزاین گردند.

 

گلدان گل برای همسر

شاید شما نیز جز آن دسته از افراد می باشید که همواره به دنبال راهی هستید، که حضور خود را در کنار همسرتان پررنگ نمایید. در این شرایط یک گلدان طبیعی می تواند تمام آن چیزی باشد که به آن نیاز دارید. همسر شما هر بار با آب دادن به این گلدان لبخند زده و عشق شما را در قلب خود زنده می نماید. گلدان ها می توانند در انواع طرح ها و مدل ها اعم از کلاسیک یا مدرن ارائه شوند که بنا بر سلیقه فرد انتخاب می شوند.