خرید و سفارش گل تشریفاتی

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ رز سفید ۳ تایی
  قیمت عادی $‎14.94 قیمت ویژه $‎11.95
 22. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ رز قرمز ۳ تایی
  قیمت عادی $‎14.94 قیمت ویژه $‎11.95
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل تشریفاتی یکی از آن دسته خریدهای جذاب و هیجان انگیز است. در انتخاب اینگونه گل ها که عموما برای سازمان ها سفارش داده می شود، آزادی عمل بسیاری دارید تا هر گل شیک و جذابی را برگزینید. عموما انتخاب گل برای بسیاری از افراد دشوار است. به همین دلیل افراد بیشتر به سمت خرید اینترنتی روی می آورند. در خرید اینترنتی گل تشریفاتی شما قادر خواهید بود تا انواع گل ها را در رنگ بندی های مختلف مشاهده نموده و سپس تصمیم گیری نمایید که برای شما کدام گزینه بهتر خواهد بود. البته خریدهای اینترنتی دارای مزایای دیگری نیز می باشند. به طور مثال بسیاری از سایت های فروشگاهی معتبر اقدام به ارسال گل تشریفاتی، پس از ثبت سفارش شما می کنند. در این وضعیت می توانید مطمئن باشید که گل های شما در اولین فرصت و با حفظ کیفیت و شادابی به محل مد نظر شما ارسال می شوند.

باکس گل تشریفاتی

در خرید اینترنتی گل تشریفاتی باید دقت نمایید که گزینه های بسیاری برای انتخاب وجود دارد. باکس های گل یکی از انتخاب های شما می توانند باشند. باکس ها از آنجا که شیک تر هستند برای مراسم های رسمی کاربردی تر خواهند بود. البته باید به این موضوع نیز توجه نمایید که گل ها درون این باکس ها کمتر آسیب می بینند. باکس ها اغلب در رنگ بندی ها، سایزبندی ها و مدل های مختلف هستند که با توجه به نوع گل شما انتخاب می گردند.

دسته گل تشریفاتی

از دسته های گل عموما برای حالت هایی که رسمیت کمتری وجود دارد استفاده می گردد. به طور مثال شما از دسته گل برای افتتاحیه یک شرکت یا مطب و ... استفاده نمایید و حضورا آن را تقدیم دوستان یا فرد منظر خود نمایید. باید در نظر داشته باشید که دسته های گل دارای عمر کمتری هستند اما از مزایای خرید اینترنتی این دسته های گل می توان به تنوع در تزیین و گل های استفاده شده اشاره کرد. علاوه بر این حمل و نقل گل ها به این شکل بسیار آسان تر می باشد.

سبد گل تشریفات

سبدهای گل در خرید های اینترنتی گل، طرفداران بسیاری دارد. شما می توانید انواع گل لاکچری را در این سبدها قرار دهید. هر اندازه که گل های شما به صورت زیباتری در کنار یکدیگر داخل سبد قرار گیرند، زیباتر به نظر خواهند رسید. سبدها دارای تنوع زیادی هستند؛ این موارد می توانند به صورت پایه دار، بدون پایه، دسته دار، چوبی، مقوایی و ... باشند. عموما برای تشریفات، سبدهای گلی که استفاده می شوند دارای یک کارت یادداشت نیز هستند که مناسبت و تبریک خلاصه ای را اعلام می نمایند. برای افتتاحیه ها سبدهای گل انتخاب خوبی هستند زیرا به راحتی می توان آن را در گوشه ای جای داد.

گلدان گل تشریفاتی

اگر مایل هستید تا برای تشریفات خاص، یک هدیه ماندگار تهیه نمایید، گلدان های گل می توانند انتخاب خوبی باشند. عموما در سفارش فوری گل، از گلدان ها استفاده می شود که دارای گل های طبیعی و آماده ای هستند که از قبل در گلدان کاشته شده اند. البته گلدان ها در خرید اینترنتی قابل سفارشی سازی شدن نیز هستند. گلدان ها چون می توانند فضای شما را تغییر دهند و یک یادگاری ماندگار نیز باشند، گزینه خوبی هستند. البته انتخاب نوع گل به مراسم شما نیز بستگی دارد. به طور مثال خیلی از شرکت های بزرگ و سازمان های نام آشنا برای مراسم های تشریفاتی خود ترجیح می دهند تا از تاج گل بهره ببرند.
به صورت کلی باید بیان داشت که خرید اینترنتی می تواند بسیاری از مشکلات را حل کرده و ضمن اینکه در زمان صرفه جویی می کند، گل هایی بهتری را تیز از این طریق می توان تهیه نمود. توجه به این نکته نیز الزامی است که بسیاری از سایت های مذکور دارای ارسال گل درب منزل نیز هستند.