گل رز به تعداد سال تولد

گل رز به تعداد سال تولد

گل رز به تعداد سال تولد

امتیاز:
100% of 100
$‎2.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

شما می توانید با سفارش آنلاین گل رز به تعداد سال تولد شادی، عشق و محبت را با اطرافیان تان تقسیم کنید. دسته گلی زیبا و فریبنده از گل های رز قرمز و اصیل هلندی برای محبوب تان می تواند یادآوری از عشق قلبی شما باشد. رزهای هلندی به دلیل داشتن طراوت بیشتر، دوام و ماندگاری بالاتر نسبت به سایر رز ها، از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و طرفداران بی شماری در جهان دارند. این گل ها توسط یک تیم حرفه ای گل آرا، به گونه ای چیدمان می شوند که رزهای قرمز، به هر تعدادی که انتخاب کرده اید، به صورت یک دسته گل گرد با شاخه های بلند به همراه برگ های سبز کنار هم چیده می شوند و در نهایت با یک روبان یا بند بسته شده تا یک دسته گل کلاسیک و شیک را به وجود آورد. شما می توانید با توجه به مناسبت خاصی که دارید به تعداد دلخواه شاخه های آن را انتخاب و تقدیم عزیزان تان کنید. گل رز قرمز همواره و در تمامی زمان ها، نماد و سمبل عشق، پاکی و خلوص نیت بوده یعنی هیچ گلی مانند خرید آنلاین گل رز قرمز به تعداد سال تولد نمی تواند بیان کننده احساسات عاشقانه باشد. شما می توانید این گل ها را در مناسبت های خاص مانند سورپرایز جشن تولد و یا سالگرد ازدواج و آشنایی به هر تعداد که می خواهید انتخاب و برای آنان که دوست شان دارید ارسال کنید. این دسته گل پر از رز در مناسبت هایی مانند خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، تبریک سالگرد ازدواج و یا ماهگرد دوستی، اولین دیدارعاشقانه، عیادت از بیمار، استقبال از مسافر عذر خواهی از یک دوست و... می تواند یک گزینه مناسب برای خوشحال کردن عزیزان تان باشد.

جزئیات

ارتفاع گل های رز حدود 50 سانتی متر می باشد.
این محصول شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوریکه بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گل رز به تعداد سال تولد
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط