خرید و سفارش گل سازمانی

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل سازمانی یکی از روش های تبلیغ برند شما می باشد که بسیار مقرون به صرفه بوده و امروزه در زمان افتتاحیه و رویداد هایی در این حوزه استفاده می شود. سفارش گل سازمانی از طریق اینترنت بسیار کاربرد دارد. زیرا اولا نیاز به صرف زمان زیادی برای رفتن به گلفروشی نیست و دوما با خرید اینترنتی گل سازمانی شما دیگر نگران بحث حمل و نقل نخواهید بود زیرا بسیاری از سایت هایی که اقدام به ارائه گل می نمایند، دارای برنامه ارسال درب محل نیز هستند. این مورد برای افرادی که زمان زیاد در بین مشغله های روزانه خود ندارند؛ گزینه خوبی می باشد.

 

باکس گل سازمانی

در خرید آنلاین گل سازمانی، باکس گل ها و سبدهای گل بیشترین استفاده را دارند. از آنجا که باکس ها می توانند به راحتی سفارشی سازی شوند لذا گزینه خوبی خواهند بود که از طریق آن بتوانید شعار یا آرم برند خود را نیز اعلام نموده تا یک جنبه تبلیغاتی داشته باشد. شما می توانید به همراه این باکس ها کارت شرکت به همراه یادداشت کوچکی را نیز ارسال نمایید که بینندگان به سمت آن جلب شوند.باکس های گل می توانند شامل هرگونه گلی شوند و از آنجا که حمل و نقل آنها آسان است، افراد زیادی آن را می پسندند.

 

دسته گل سازمانی

در یک فروشگاه گل و گیاه اینترنتی اغلب، شما هر نوع گلی را می توانید مشاهده نمایید که به صورت های مختلف از جمله دسته گل، باکس گل، گلدان گل و غیره ارائه می شوند. دسته گل ها از حالت رسمی کمتری برخوردار می باشند اما می توان برای مراسم نیمه رسمی نیز از آنان بهره برد. اگر قصد خرید گل برای یک سازمان را دارید و می پسندید تا گل به صورت دسته گل دیزاین شود، در این حالت پیشنهاد می شود که برای دسته نمودن و دیزاین آن، از کاور های شیک تر با رنگ های سنگین تر استفاده شود.

 

سبد گل سازمانی

سبد گل نیز از دیگر مواردی است که برای ارسال گل سازمانی مناسب می باشد. البته باید در نظر داشت که این سبد ها می توانند به صورت پایه دار، دسته دار و غیره باشند. عموما سازمان های بزرگ از سبد های پایه دار بهره می برند زیرا جلوه بهتری داشته و بیشتر در دید می باشد. در بحث سبد های گل عموما از گل هایی به رنگ سفید و زرد استفاده می شود که عمومی تر است اما اگر قصد تبلیغ برند خود را دارید، می توانید از گل هایی استفاده نمایید که نمایانگر برند شما باشند. بسیاری از سازمان های بزرگ از این روش برای پررنگ نمودن سازمان خود استفاده می نمایند.

 

گلدان گل سازمانی

گلدان ها نیز می توانند به عنوان یک هدیه ماندگار هم به صورت درون سازمانی و هم به صورت برون سازمانی ارائه شوند. خرید گل و گیاه آپارتمانی که توانایی بیشتری برای زنده ماندن در محیط های کم نور و کم آب را دارند، در این شرایط بهترین انتخاب است. البته امروزه خرید انواع تراریوم ها که مدل های جذابی دارند یا دیش گاردن ها نیز می تواند یکی از موارد جذاب باشد. معمولا این مورد در درون سازمان و بین واحد ها ارائه می شود زیرا حمل و نقل و نگهداری آن نیاز به شرایط ویژه ای دارد.

تهیه گل های سازمانی از طریق سایت های اینترنتی امروزه بسیار آسان و جذاب است زیرا شما با انواع گل ها روبرو شده و بر اساس اهداف خود حق انتخاب دارید. سفارش ها عموما به صورت 24 ساعته ثبت می شود و در اسرع وقت نیز تحویل داده می شوند. انتخاب رنگ گل ها و نوع گلدان ها و باکس ها عموما لازم است تا بر اساس رنگ برند شما انتخاب شود تا گزینه خوبی جهت تبلیغ باشد.