خرید سبد گل قلبی رز | گل بازار

سبد گل رز قلبی

سبد گل رز قلبی

امتیاز:
80% of 100
$‎54.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین سبد گل رز قلبی، شامل گل های رز قرمز هلندی است که درون سبدی زیبا و قلبی شکل قرار گرفته تا با ارسال آن برای عزیزان تان آن ها را غافلگیر و خوشحال کنید. اگر می خواهید عشق خود را در روزی خاص و یا یک مناسبت عاشقانه سورپرایز کنید و لحظات شادی را برای او رقم بزنید خرید آنلاین سبد گل قلبی را فراموش نکنید. گل های رز هلندی از جمله پرطرفدار ترین گل ها در جهان محسوب می شود، یعنی کمتر کسی پیدا می شود که این گل ها را هدیه نداده و یا هدیه نگرفته باشد. این گل های قرمز درون یک سبد قلبی در کنار هم به گونه ای چیده می شوند تا نهایت جذابیت و زیبایی را پدید آورند. رزهای قرمز مخملی همواره نشان عشق و احساس قلبی بوده است برای همین هدیه دادن این گل ها به معشوق تان می تواند زبان حس درونی شما در مقابل او باشد. در این سبد ساده ولی شیک، که توسط تیم گل آرایی گل بازار طراحی شده است، اسفنج های مخصوصی تعبیه شده است تا با آب رسانی به گل ها، آن ها را تا مدت ها شاداب و تازه نگه دارد. این گل مناسب برای تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سورپرایز تولد، مراسم نامزدی و عروسی، جشن فارغ التحصیلی، سالگرد ازدواج و دوستی، تشکر و قدردانی، روز ولنتاین، اولین دیدارعاشقانه و همچنین عذر خواهی از یک دوست است.

جزئیات

ارتفاع حدودی سبد 20 سانتی متر است.
این سبد گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل رز قلبی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط