خرید و سفارش گل لیلیوم

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی
 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  حلقه گل یادگار
  قیمت عادی $‎277.44 قیمت ویژه $‎221.95
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی

خرید گل لیلیوم این روزها طرفداران بسیاری دارد. عموم اشخاص این گل را با نام گل سوسن می شناسند و چون همیشه در گل فروشی ها وجود دارد، در اکثر دسته های گل می توان آن را مشاهده نمود. بسیاری از افراد این گل را نماد پاکی و صداقت می دانند و به همین دلیل علاقه مندان زیادی نیز دارد. لذا اگر قصد سفارش گل لیلیوم را به صورت اینترنتی دارید، در گام اول مشخص نمایید که با چه هدفی گل خود را تهیه می نمایید، سپس آن را سفارش داده و اقدام به ارسال گل لیلیوم برای شخص مد نظر خود نمایید. با توجه به اینکه این روزها خرید های اینترنتی بسیار پرطرفدار است لذا در زیر می توانید با انواع سفارش هایی که برای گل فوق ثبت می شود، آشنا شوید.


باکس گل لیلیوم


در خرید اینترنتی گل لیلیوم شما می توانید به صورت باکسی آن را سفارش دهید که در حالتی زیبا کنار هم چیده شوند. البته باید در نظر داشته باشید که این نوع سفارش برای مراسم یا اشخاصی که حالت رسمی دارند، گزینه خوبی است. البته اگر بعد فاصله ای نیز در میان می باشد، باکس ها می توانند به عنوان یک محافظ بسیار خوب عمل نمایند. اگر قصد تهیه باکس لیلیوم را دارید، به این موضوع دقت داشته باشید که در حال حاضر غنچه های این گل نیز در فروشگاه های اینترنتی وجود دارند که برای چیدن در باکس ها گزینه خوبی هستند.


دسته گل لیلیوم


در خرید آنلاین گل لیلیوم، راحت ترین انتخاب، خرید دسته گل لیلیوم است. البته این مورد اغلب با گل های دیگر همراه می شود. بسیاری از افراد این گل را برای تزئینات تاج گل نیز سفارش می دهند. با توجه به اینکه گل فوق دارای تناژ رنگی روشن است لذا در زمان انتخاب تزئینات می توانید از کاغذ های لیمویی یا سفید با روبان های روشن نیز بهره ببرید. بسیاری از افراد از سبد گل لیلیوم برای اعیاد یا هدیه دادن استفاده می نمایند. با توجه به اینکه این مورد یک گل زیبا است لذا می تواند هر نوع سلیقه ای را به سمت خود جلب نماید.


سبد گل لیلیوم


اگر قصد خرید گل برای روز مادر یا گل برای روز پدر را دارید، می توانید با یک سبد لیلیوم آنها را غافلگیر نمایید. برای اینکه این گل زیبا طول عمر بیشتری داشته باشد، عموما توصیه می شود در سبدهایی قرار داده شود که دارای ارتفاع بلند تری است تا به ساقه های آن فشاری وارد نشود. همچنین باید در نظر داشته باشید که می توانید در سبد گل خود از انواع گل های فصلی دیگر نیز به همراه آن بهره ببرید.


گلدان گل لیلیوم


گلدان های لیلیوم که زیبایی خاصی به محیط می بخشند نیز به صورت اینترنتی می توانند سفارش داده شوند. باید همواره توجه داشت که یک گلدان لیلیوم می تواند گزینه خوبی به عنوان گل برای عید نوروز باشد که نشان دهنده شادابی و زندگی دوباره است. این گلدان ها دارای طول عمری خوبی هستند و می توانید با مراقبت از آنها و تامین نورشان، در دراز مدت از آنها لذت ببرید. اگر قصد دارید تا از یک گلدان لیلیوم مراقبت نمایید، باید توجه داشته باشید که نیاز است تا همواره آب آن را تهیه نمایید تا هیچ وقت خاک آن خشک نشود.

این روزها با توجه به ترافیک های عظیم و درگیری های شغلی، گاها مراجعه به گلفروشی ها و خرید گل بسیار دشوار می باشد. اما شما می توانید با ثبت سفارش به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز، درخواست خود را نهایی نمایید و منتظر بمانید تا در اسرع وقت به سمت آدرس درخواستی ارسال شود. با این شرایط دیگر نباید نگران بعد فاصله بود. بسیاری از افرادی که در خارج از کشور حضور دارند، با ارسال گل به صورت اینترنتی به عزیزانشان یادآوری می نمایند که همیشه به یاد آنها هستند.