خرید و سفارش گل میخک

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی
 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  جعبه گل طراوت بهاری
  قیمت عادی $‎24.94 قیمت ویژه $‎19.95
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  گلدان گل نیکو
  قیمت عادی $‎33.69 قیمت ویژه $‎26.95
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  کالر باکس سرخابی
  قیمت عادی $‎56.19 قیمت ویژه $‎44.95
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  باکس گل رز و لیلیوم ونوس
  قیمت عادی $‎103.69 قیمت ویژه $‎82.95
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل برای فردا
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی

خرید گل میخک به صورت اینترنتی در عکس سایت های فروش گل و گیاه به وفور دیده می شود. گل میخک جز گل هایی است که از دیرباز در بین مردم وجود داشته است و در دسته اولین گل های کشف شده توسط انسان است. بسیاری از افراد این گل را نماد عشق و عاشقی می دانند. امروزه در زمان سفارش گل میخک می توان با توجه به سلیقه فرد مقابل خود، از رنگ های مختلفی استفاده کرد. به طور مثال رنگ صورتی و قرمز آنن طرفداران زیادی را به سمت خود جلب  می نماید.

ارسال گل میخک به عنوان هدیه در تمام فصول سال ممکن می باشد زیرا یک گل همه فصل است و همیشه می توان آن را سفارش داد. با توجه به هزینه اقتصادی آن، بیشتر افراد ترجیح می دهند تا در دسته گل های بزرگ خود از این گل زیبا نیز استفاده نمایند تا هزینه ها مقرون به صرفه تر شود. شما می توانید گل میخک را در زمان خرید اینترنتی به صورت باکسی، جعبه ای و حتی دسته گل سفارش دهید.

باکس گل میخک

خرید اینترنتی گل میخک برای مراسم هایی چون جشن ها و حتی مراسم ترحیم بسیار مورد توجه می باشد. پس از بررسی این گل و ویژگی های آن می توان متوجه شد که خواص آن برای انسان بسیار زیاد است. این گل دارای طول عمر زیادی است و رنگ بندی های متفاوتی نیز دارد اما همواره باید در نظر داشت که این گل فاقد هرگونه بویی می باشد لذا برای افرادی که به عطر گل ها حساسیت دارند، انتخاب عالی می باشد.

دسته گل میخک

پس از خرید آنلاین گل میخک می توان از آن برای تزئین، طراحی دکور و مواردی از این قبیل بهره برد. البته گفتنی است که در اکثر سالن ها، رستوران ها و شرکت های تبلیغاتی از گل میخک به عنوان یک بخش اساسی دکور استفاده می شود. سفارش گل در تهران امروزه بسیار زیاد می باشد. در بیشتر این سفارش ها نیز افراد از برای نشان دادن حس مثبت خود و هیجانات درونی از گل میخک بهره می برند. زمانی که این گل ماندگار بر روی میز شما باشد، قطعا احساس رضایت و خوشحالی بیشتری خواهید داشت.

سبد گل میخک

در زمان سفارش گل در مشهد، اگر که قصد خرید گل های میخک را داشته باشید، قطعا با این سوال روبرو خواهید شد که چه گلی را سفارش دهید، گل میخک که دارای رنگ بندی های متفاوتی است می تواند انتخاب خوبی برایتان باشد. به صورت کلی گل میخک را می توان امروزه به رنگ های سفید، بنفش، صورتی و ... در بازار مشاهده کرد. لذا برای تزئینات و دکوراسیون گزینه خوبی هستند زیرا به صورت گسترده می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

گلدان گل میخک

اگر قصد سفارش گل در اصفهان را دارید و مایلید تا حتما گل برای همین امروز باشد، لازم است تا وارد سایت اینترنتی فروشگاه گلفروشی شده و گل مد نظر خود را به همراه رنگ آن انتخاب نمایید تا پس از تسویه حساب در اولین فرصت برای شما ارسال شود. البته همواره به این موضوع نیز توجه داشته باشید که گل مذکور در بهترین حالت بین 3 تا 5 روز ماندگار می باشد و پس از این مدت پژمرده خواهد شد.

اگر هنوز در خرید و انتخاب این گل شک دارید، بهتر است که بدانید میخک یک گل همه کاره است، می توانید از آن برای تمام مراسم ها اعم از تبریک روز مادر، خواستگاری و یا تاج گل برای مراسم ترحیم استفاده نمایید. تنها نیاز است که بدانید از چه رنگ میخکی برای رویداد مد نظر خود بهره ببرید.

همواره توصیه می شود تا قبل از انتخاب این گل در سبد گل های خود، حتما سایر گل های مد نظرتان را انتخاب نمایید و این مورد را متناسب با رنگ سایر گل های خود برگزینید.