تاج گل

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی
 تاج گل
 1. امکان تحویل همین امروز
  NEW
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل حلقه ای دلارام
  قیمت عادی $‎184.94 قیمت ویژه $‎147.95
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل دو طبقه سپید
  قیمت عادی $‎449.94 قیمت ویژه $‎359.95
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل ژربرا و لیلیوم سارن
  قیمت عادی $‎206.19 قیمت ویژه $‎164.95
 8. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل دو طبقه آراسته
  قیمت عادی $‎193.69 قیمت ویژه $‎154.95
 9. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل رز و آنتریوم ققنوس
  قیمت عادی $‎186.19 قیمت ویژه $‎148.95
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل لیلیوم و آنتریوم اهورا
  قیمت عادی $‎174.94 قیمت ویژه $‎139.95
 12. امکان تحویل همین امروز
  تاج گل یک طبقه
  امتیاز:
  80%
  $‎94.95
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  حلقه گل یادگار
  قیمت عادی $‎299.94 قیمت ویژه $‎239.95
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی

چرا سفارش تاج گل برای مراسم ها ضروری است؟ 

تاج گل راهی معنادار برای انتقال احساسات و عواطف شما برای مناسبت های بزرگ هستند. خواه برای تسلیت گفتن باشد و خواه جشن گرفتن یک مناسبت شاد و حتی برای ابراز عشق یا تبریک به کسی، یک تاج گل می تواند وقتی کلمات کوتاه می آیند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند. در واقع خرید آنلاین تاج گل برای عزیزان تان به عنوان نمادی ملموس از احساسات، احترام و حمایت شما عمل می کند.
تاج گل ها تاریخچه ای غنی و ارزش فرهنگی و سنتی قابل توجهی دارند. آنها اغلب با رویدادها و آیین های خاصی مانند از دست رفتن عزیزی، مراسم عروسی و یا افتتاحیه مرتبط هستند. با سفارش آنلاین تاج گل از گلفروشی آنلاین گل بازار، این سنت ها را ارج می نهید و به آداب و رسومی که در طول نسل ها منتقل شده است، ادای احترام می کنید.
زندگی پر از نقاط عطف و دستاوردهایی است که ارزش جشن گرفتن دارند. هدیه دادن یک تاج گل می تواند به یک نمایشی بصری، از این لحظات مهم تبدیل می شود. شما می توانید با ارسال تاج گل برای عزیزان تان در مناسبت هایی مانند تولد، فارغ التحصیلی، ترفیع یا سایر دستاوردها، این نقاط عطف را به یادماندنی تر و دلپذیر تر کنید. در وبسایت گل بازار مجموعه از محصولات وجود دارد که شما می توانید با دیدن عکس تاج گل ها و رنج قیمت تاج گل ها با توجه به مراسم خود یک هدیه پر گل و بزرگ را برای عزیزان تان در نظر بگیرید.

خرید تاج گل طبیعی چه مزایایی دارد؟ 

تاج گل های طبیعی جذابیت و زیبایی منحصر به فردی را به وجود می آورند که با تاج گل های مصنوعی قابل مقایسه نیستند. تاج گل های طبیعی ظرافت ذاتی و جزئیات پیچیده شاخ و برگ ها و گل های تازه و دیگر عناصر طبیعی را به نمایش می گذارند. همانطور که می دانید طبیعت باعث دفع انرژی های منفی و انتقال انرژی های مثبت می شود پس با سفارش تاج گل طبیعی برای عزیزان تان حس آرامش، شادی را به آن ها منتقل کنید در عوض حس اندوه و غم را از قلب و جان شان بزدایید. به علاوه گل ها با رایحه هایی که دارند می توانند اثر درمانی نیز داشته باشند! مثلا خلق و خو را بهبود ببخشند، استرس را کاهش دهند و محیطی آرام ایجاد کنند. برای همین است که ارسال تاج گل برای مراسم ختم با انبوهی از گل های زیبا و خوش عطر و بو می تواند مناسب و بسیار تاثیرگذار در تسکین غم و اندوه مخاطبین شما باشد.

چرا قیمت تاج گل مهم است؟ 

گاهی در نظر دارید که تاج گل ارزان قیمت اما مناسب برای یک مراسم خاص ارسال کنید. قیمت تاج گل قطعا یک عامل کلیدی در خرید اینترنتی تاج گل به حساب می آید. اگر قصد دارید یک تاج گل ارزان بخرید و یا می خواهید یک تاج گل لاکچری و بزرگ برای مراسم تان در نظر بگیرید، گل بازار با داشتن تنوع قیمت تاج گل ها در مدل های مختلف به شما کمک می کند تا با توجه به بودجه که می خواهید صرف کنید، یک هدیه مناسب و زیبا را برای عزیزان خود در نظر بگیرید. انواع تاج گل ارزان، تاج گل بزرگ و... همه و همه را می توانید در این فروشگاه اینترنتی گل، به راحتی بیابید.

طراحی تاج گل جدید و مدرن در گل بازار 

ما مفتخریم تا تاج گل های خود را مطابق با آخرین متد های گل آرایی دنیا، به روز کنیم. این تاج گل های جدید برای افزودن حسی از زیبایی و ظرافت به لحظات خاص شما طراحی شده اند. صنعتگران گل آرایی با استعداد ما هر محصول را با تلفیقی از خلاقیت، مهارت و بهره بردن عمیق از زیبایی طبیعت و به دقت هرچه تمام تر طراحی کرده اند. انواع تاج گل حلقه ای، تاج گل دو طبقه و یک طبقه، تاج گل مشبک و پنجره ای و... همه مدل های محصولات ما هستند که با دارا بودن انبوهی از گل های زیبا و خوشبو همچون، اورینتال های خوش عطر، داودی، رز های هلندی، آنتوریوم، لیسیانتوس، عروس، میخک و... در رنگ ها و واریته های جذاب، آماده شده اند تا جشن ها و یا مراسمات شما را غرق در شادی و نشاط کنند.

انواع مدل تاج گل 

گل بازار با بیش از یک دهه تجربه در زمین ارسال گل به ایران و جهان، توانسته توانایی خود را در طراحی مدل های مختلف گل از جمله انواعی از مدل تاج گل به رخ بکشد. شما برای هر مراسمی که قصد سفارش تاج گل را دارید می توانید انواعی از مدل ها و طرح ها را بیابید.

تاج گل ترحیم و مراسم ختم 

اصولا تاج گل تسلیت برای چند منظور ارسال می شود. اولین دلیل ارسال تاج گل برای ترحیم، ادای احترام قلبی و تجلیل از عزیزی درگذشته ای است که دیگر در میان ما نیست. علت دوم انتخاب تاج گل برای تسلیت، ایجاد آرامش، تسلی و سکون خاطر برای بازماندگان است. زیرا که گل ها با رنگ های زیبا از جمله سبز و سفید که آرامبخش است، باعث کاهش غم، اندوه و استرس در روح انسان می گردد. از این رو ما با طراحی انواع تاج گل سفید و تاج گل های رنگی این امکان را فراهم کرده ایم تا در چنین مصیبت هایی بتوانید مرهم و تسلی برای خاطر بازماندگان باشید. به علاوه شما می توانید با ارسال یک متن تسلیت روی تاج گل، هنگام ثبت سفارش، هدیه خود را خاص تر و ویژه تر کنید.

تاج گل عقد و عروسی 

اگر به دنبال خاطره انگیز کردن روز ازدواج یکی از عزیزان خود هستید، با انتخاب تاج گل های عروسی ما زیبایی این روز را در چشم و روح آن ها ماندگار تر کنید. روز عروسی مملو از عشق، شادی و نوید آغاز یک زندگی متفاوت است. تاج گل های عروسی ما به گونه ای طراحی شده اند تا ماهیت این روز عاشقانه و خاص را به تصویر بکشند و ظرافت و افسون را به جشن و شادی شما بیافزایند.

تاج گل افتتاحیه 

تاج گل های افتتاحیه ما دارای عناصری هستند که معنای نمادین عمیقی دارند. از انتخاب رنگ گرفته تا انتخاب گل، تزیین و پایه آن ها، همه جنبه ها با دقت در نظر گرفته می شوند تا ارزش ها و آرزوهای مناسبت را منعکس کنند. اگر عزیزی از نزدیکان و دوستان شما فصل جدیدی از کسب و کارش را شروح کرده می توانید با ارسال یک تاج گل افتتاحیه، برای او آرزوی موفقیت، کامیابی و امید کنید.

تاج گل تبریک 

مراسم ها و مناسبت های زیادی وجود دارد که ارسال یک تاج گل برای تبریک گفتن می تواند هدیه ای بسیار ارزنده و عالی باشد. خواه تاج گل برای فارغ التحصیلی باشد، خواه یک تاج گل تولد و یا هر جشن و شادی دیگر، ارسال یک تاج گل بزرگ و شیک می تواند تبریک صمیمانه شما را به مخاطب تان انتقال دهد.