گل رز جاودان

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

گل رز جاودان
 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 8. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 9. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 10. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 11. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 12. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 13. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 14. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 15. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 16. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 17. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 18. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 19. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 20. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 21. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 22. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 23. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 24. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

چرا باید گل رز جاودان بخریم؟ 

اگر شما هم یکی از عاشقان خرید گل رز هستید و دوست دارید هر روز یک یا چند شاخه از آن را خریده و روی میز کار خود قرار دهید باید به شما بگوییم می توانید به جای صرف هزینه های گزاف برای خرید گل، یک گل رز جاودان را خریداری کرده تا بتوانید برای سال ها از زیبایی و جذابیت آن بهره ببرید. بزرگترین مزیت خرید گل رز جاودان این است که می تواند زیبایی طبیعی خود را برای مدت طولانی حفظ می کند. برخلاف گل های رز تازه که در عرض یک یا دو هفته پژمرده و محو می شوند، این رزهای نگهداری شده ظاهر خیره کننده خود را برای ماه ها یا حتی سال ها حفظ می کنند. جذابیت ماندگار آنها به شما این امکان را می دهد که از ظرافت و جذابیت آنها بدون نگرانی از پژمردگی یا پوسیدگی لذت ببرید.
گل رز از دیرباز با عشق و شور و اشتیاق همراه بوده است. با هدیه دادن و ارسال گل رز جاودان می توانید محبت و ارادت خود را به شیوه ای منحصر به فرد و ماندگار ابراز کنید. خرید اینترنتی گل رز جاودان و ارسال آن برای مخاطب تان به عنوان نمادی از عشق ابدی عمل می کند که نشان دهنده یک تعهد پایدار و احساسات عمیق قلبی شما نسبت به معشوق تان است. مهم نیست این گل را به عنوان هدیه برای آقا در نظر می گیرید و یا یک هدیه برای خانم ها، رز جاودان می تواند نظر هر مخاطب از هر قشری را به خود جلب کند.
یکی از مزایای قابل توجه گل رز جاودان، نگهداری حداقلی آن ها است. برخلاف گل های تازه شاخه بریده که نیاز به آبیاری مداوم، هرس و ... دارند، رز های جاودان برای حفظ زیبایی خود نیازی به آبیاری و یا نگهداری خاصی ندارند. بنابراین این کل را برای افراد پرمشغله یا کسانی که نمی توانند از گل ها به خوبی نگهداری کنند، انتخابی مناسبی است.
علاوه بر همه این ها با انتخاب گل رز جاودان، شما به حفاظت از محیط زیست کمک می کنید. هدیه دادن گل رز جاودان و حتی خرید آن برای خودتان، می تواند مصرف بیش از حد آب و استفاده از آفت کش ها را از بین ببرد. علاوه بر این، طول عمر طولانی آن ها با به حداقل رساندن نیاز به تعویض مکرر، تولید ضایعات و زباله را کاهش می دهد. به این معنی که شما فقط یک شاخه گل با ارزش به جای چندین شاخه گل رز دور ریختنی که نیاز به آبیاری و مراقبت دارند، می خرید.

گل رز جاودان، هدیه ای ماندگار و لاکچری 

اگر به دنبال یک گل عاشقانه هستید که ظرافت بی انتها و جذابیت مجلل را با هم ترکیب کند، خرید آنلاین گل رز جاودان را مدنظر قرار دهید. وقتی یک گل رز جاودانه هدیه می دهید، چیزی فراتر از یک لحظه شاد زودگذر برای مخاطب تان در نظر می گیرید. شما در واقع یک نماد ماندگار از عشق و قدردانی خود را به او پیشکش می کنید که می تواند مدت طولانی این حس را در او زنده نگه دارد. رز جاودان چه برای یک شریک عاطفی باشد و چه برای یک دوست یا یک عضو عزیز خانواده، احساساتی را منتقل می کند که فراتر از زمان و لحظات است. سفارش آنلاین گل رز جاودان حسی از گل های لاکچری و را ارائه می کند که گل های رز سنتی توانایی به نمایش گذاشتن آن را ندارند. گل های رز جاودان موجود در گلفروشی آنلاین گل بازار به گونه ای هستند که هر گل رز در اوج شکوفایی خود با دقت چیده می شود و با بالاترین کیفیت و زیبایی ساخته می شوند تا آنچه برای عزیزان خود در نظر می گیرد تلفیقی کامل از زیبایی، جذابیت و تازگی باشد. اگر به دنبال هدیه ای متفاوت برای مناسبت هایی مانند ولنتاین، سالگرد ازدواج و... هستید، انتخاب یک گل رز جاودان لاکچری می تواند یک هدیه کامل باشد.

عمر باکس گل رز جاودان 

باکس گل رز جاودان در صورت مراقبت مناسب می تواند برای مدت زمان قابل توجهی دوام بیاورد. این رزها به طور متوسط می توانند زیبایی و طراوت خود را برای حدود یک تا سه سال و در برخی موارد حتی بیشتر حفظ کنند. با این حال، طول عمر گل رز جاودان بسته به عوامل مختلفی از جمله کیفیت فرآیند نگهداری، شرایط محیطی و میزان مراقبت از آن ها می تواند متفاوت باشد.

انواع مدل و رنگ گل رز جاودان 

گل رز جاودان فقط در باکس گل و جعبه نگهدارنده و همچنین رنگ با هم متفاوت هستند. معمولا گل رز جاودان را در باکس های چوبی، پلاستیکی و شیشه ای نگهداری می کنند. به علاوه از آن جایی که گل های رز در طی فرآیند مومیایی کردن رنگ خود را از دست داده و سپس با مجدد طی فرآیند دیگری، رنگ آمیزی می شوند، می تواند گفت این محصولات دارای تنوع رنگی زیادی است. گل رز جاودان قرمز، گل رز جاودان مشکی، گل رز جاودان هفت رنگ، گل رز جاودان آبی و... بسیاری دیگر از رنگ ها، تنوع رنگی این محصول را تشکیل می دهند. علاوه بر این مدل ها، وجود گل های رز جاودان شاخه بلند که در محفظه های شیشه ای حبابی نگهداری می شود، نیز در محصولات ما به چشم می خورد که همانند گل رز دیو و دلبر یک حس زیبایی جاودانه را القا می کند.