خرید و سفارش گل ژربرا

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی
 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  حلقه گل یادگار
  قیمت عادی $‎306.19 قیمت ویژه $‎244.95
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
  گل رومیزی
  $‎94.95
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  گلدان گل ژربرا و داودی آوین
  قیمت عادی $‎27.44 قیمت ویژه $‎21.95
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل رز و آنتریوم ققنوس
  قیمت عادی $‎214.94 قیمت ویژه $‎171.95
 22. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل ژربرا و لیلیوم سارن
  قیمت عادی $‎286.19 قیمت ویژه $‎228.95
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی

خرید گل ژربرا امروزه در گلفروشی ها رونق بسیار دارد و این مودر در سفارش های اینترنتی نیز صادق است. این گل با ساقه بلند و رنگ زیبای روشن خود می تواند به راحتی نظر هر بیننده ای را به سمت خود جلب نماید. در سفارش گل ژربرا عموما از دسته های گل یا سبد های گل استفاده می نمایند زیرا این گل در ذات خود بزرگ بوده و برای آنان که به دنبال طرح های مینیمال می باشند، انتخاب خوبی است.

اگر برای تهیه یک دسته گل خاص دچار شک و تردید هستید و نمی توانید بین انواع گل های موجود، انتخاب خوبی داشته باشید، این گل انتخاب عالی می باشد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست خود را به صورتی اینترنتی همراه با دیزاین مد نظر خود ثبت نمایید تا در اسرع وقت با ضمانت تازگی و شادابی گل ها، نزد عزیزان شما ارسال گردد. این گل ها می توانند در نوع خود گزینه خوبی برای هدیه دادن و یا استفاده در دسته گل های خاص نیز باشند.

باکس گل ژربرا

همانگونه که در بالا عنوان شد، در خرید اینترنتی گل ژربرا بیشتر از دسته گل یا باکس استفاده می شود. البته برای تزئین آن می توان از گل های دیگر همچون داوودی، رز و آنتوریوم نیز بهره برد. در ارسال گل ژربرا به صورت اینترنتی شما قادر می باشید تا در کنار این گل، از سایر گل ها با رنگ ها متفاوت بهره ببرید که مطابق با سلیقه شما باشد. اما در خرید آنلاین گل ژربرا، اگر مایل هستید تا دیزاین شما شیک و لاکچری باشد، توصیه می گردد تا از تم های سفید یا سبز بهره ببرید زیرا نمای بسیار لوکسی دارد. برای این مورد معمولا باکس های چهارگوش و مربعی انتخاب خوبی می باشند.

دسته گل ژربرا

در یک فروشگاه اینترنتی گل، برای ارسال گل فوق عموما از دسته گل های بزرگ استفاده می شود. در اکثر اوقات برای تزئینات آن نیز از برگ های سبز بزرگ استفاده می نمایند که نمای بهتری داشته باشد. اگر مایل هستید تا عزیزان خود را با یک هدیه ای کاملا متفاوت شگفت زده نمایید، این گل و دیزاین خاص آن می تواند به راحتی آنها را تحت تاثیر قرار دهد. بسیاری از افراد با سفارش اینترنتی گل و ارسال گل به ایران، می توانند فارغ از محل سکونت خود، جوانب خوشحالی دیگران را فراهم آورند. به عبارت دیگر با خرید از یک گل فروشی آنلاین شما می توانید فارغ از محل سکونت خود، به راحت ترین شکل گل مد نظر خود را انتخاب کرده و نزد عزیزان خود ارسال نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به دست آنها برسد.

سبد گل ژربرا

شاید شما نیز شنیده باشید که گل ها هر کدام دارای نمادی می باشند و حرفی برای گفتن دارند. از همین رو در فروشگاه گل و گیاه، اگر قصد سفارش گل ژربرا را دارید، باید در نظر داشته باشید که این مود گویای عشق خالص و صاف می باشد و می تواند بیانگر قلب عاشق باشد. از این گل در دیزاین سبدهای گل خواستگاری و نامزدی نیز به وفور استفاده می شود. اگر فرد مد نظر شما به زیبایی علاقه دارد، گل ژربرا می تواند یک انتخاب تضمینی باشد.

گلدان گل ژربرا

خرید گل ژربرا به صورت گلدان موجب می شود که این گل طول عمر بیشتری داشته باشد. چنانچه مایل باشید که یک هدیه خاص به عزیزان خود بدهید که با نگاه کردن به آن، همیشه یاد شما در قلب آنها زنده شود، گلدان مذکور انتخاب خوبی خواهد بود. البته برای اینکه بتوان به این گل به راحتی رسیدگی کرد، بهتر است تا آن را در جای تقریبا خنک و به دور از نور مستقیم قرار داد. همچنین توصیه می شود که هر روز به آن کمتر از یک لیوان آب داد تا خاک آن همیشه مرطوب باشد.