خرید و سفارش گل گلایل

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  باکس گل گلایول و آنتریوم هاله
  قیمت عادی $‎34.94 قیمت ویژه $‎27.95
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

همانطور که می‌دانید، گل‌ها هر کدام نماد خاصی را در بر دارند. لذا با توجه به نماد و خصوصیات ویژه در درون آنها، می‌توان شاهد موارد استفاده گسترده از آنها باشیم. آیا می‌دانید گل گلایل نماد چیست؟ گاها برخی از افراد به اشتباه با شنیدن نام این گل، از مراسمات سوگواری و فوت و غیره یاد می‌کنند. اما این گلها با برخورداری از رنگ‌های جذاب و خیره کننده، نماد پاکی و وفاداری، قدرت و افتخار می‌باشند. لذا می‌توان در بسیاری از موارد از آنها استفاده کد و شاهد تاثیرگذاری بی‌نظیر آنها نیز بود. این گل‌ها به دلایل بسیار زیادی از جمله: تنوع رنگ بسیار بالا و همچنین ماندگاری قابل توجه، مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته‌اند. آیا تاکنون به این فکر کرده‌اید که از این گلها برای چه مراسمات خاصی استفاده می‌کنند؟
ماندگاری بلند مدت و همچنین ترکیب رنگ‌های خیره کننده و جذاب این نوع از گل‌ها، سبب محبوبیت آنها در بسیاری از مراسمات خاص شده است. آیا فکر کرده‌اید بهترین گل برای افتتاحیه چیست؟ این گل یک انتخاب هوشمندانه برای مراسمات افتتاحیه و بسیاری از مراسمات دیگر شناخته شده است.

باکس گل گلایول

با خرید گل گلایل در جعبه و باکس‌های متنوع، می‌توانید یک سوپرایز خیره کننده و جذاب در تنوع رنگی بسیار بالا را برای مخاطب خود رقم بزنید. این گل به دلیل برخورداری از عطر دل انگیز و ترکیب رنگ فوق العاده از جمله انواع گل‌های پر طرفدار به شمار می‌رود. استفاده از ترکیب رنگی مختلف این نوع از گل‌ها در یک باکس جذاب و خیره کننده با یک دیزان بی‌نظیر، یک رویای فراموش نشدنی را برای شما به همراه خواهد داشت.
شما از این باکس گل‌ها برای چه روزهای خاصی در تقویم، استفاده می‌کنید؟ انتخاب این نوع از گل‌ها، نیازمند روز، ساعت و زمان خاصی نبوده است. شما برای بیان احساسات پاک و بی‌نظیر خود می‌توانید از این انتخاب هوشمندانه استفاده کنید.

دسته گل گلایل

آیا به دنبال یک ایده‌ی ناب برای سورپرایز شب یلدا هستید؟ همانطور که می‌دانید گل‌های گلایل از ماندگاری بلند مدتی برخوردار هستند. از این رو یک انتخاب هوشمندانه و ایده‌آل گل برای یلدا به شمار می‌روند. این نوع از گل‌ها به دلیل سرعت و سهولت در تهیه، بسیار مورد توجه افراد قرار خواهند گرفت. شما می‌توانید در زمانی که به یک دسته گل فوری نیازمند هستید، با سفارش گل گلایل، نیاز خود را رفع نمایید.
از خصوصیات برجسته در این دسته گل‌ها که هر فردی را برای خرید ترغیب می‌نماید، می‌توان به جذابیت فوق‌العاده ظاهری، ماندگاری بلند مدت، قیمت مناسب و مقرون به صرفه، تنوع رنگی و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

سبد گل گلایل

آیا تاکنون به ارسال گل گلایل برای مخاطب خاص خود اندیشیده‌اید؟ همانطور که ذکر شد این گل های پاییزه نماد پررنگی از وفاداری، تعهد، قدرت و غیره هستند. لذا با ارسال تاج گل برای تولد و یا موارد دیگر، می‌توانید احساست درونی خود را به راحتی بیان کرده و یک روز خاص را برای مخاطب خود خلق کنید. همچنین انتخاب این نوع از تاج گل و سبدها به دلیل تنوع بسیار زیاد، برای مراسمات خاصی از جمله: خواستگاری، بله برون و غیره نیز مناسب بوده است. یک سبد گل جذاب از دیدگاه شما چه ویژگی‌هایی را در بر دارد؟

گلدان گل گلایل

از دیگر انواع گل‌های جذاب برای روزهای خاص، می‌توان به گلدان‌های گل جذاب گلایل اشاره کرد. با خرید اینترنتی گل گلایل می‌توانید به راحتی از این گل‌ها در منزل خود بهره‌مند شوید. آیا تاکنون به این اندیشیده‌اید که با خرید آنلاین گل گلایل برای مراسمات خاص، زمان و هزینه خرید گل را کاهش دهید؟ خرید اینترنتی و آنلاین، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید در کمترین زمان و با پرداخت کمترین هزینه، گل مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت در محل مورد نظر، دریافت نمایید.
ویژگی‌های برجسته در این گلدان گل‌ها، برخورداری از تنوع رنگی بسیار بالا، سهولت در نگهداری، ماندگاری بسیار بالا، قیمت مناسب و مقرون به صرفه و غیره می‌باشد. اگر افرادی را در اطراف خود دارید که متولدین ماه مرداد یا شهریور هستند، انتخاب این گل برای روز تولد آنها بسیار هوشمندانه و حائز اهمیت است.