خرید و سفارش گل ‌فریزیا

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 6. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 7. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 8. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 9. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 10. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 11. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 12. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 13. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 14. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  ناموجود
 15. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 16. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 17. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 18. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  ناموجود
 19. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 20. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 21. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
 22. امکان تحویل همین امروز
  ناموجود
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل ‌فریزیا هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری بسیار رایج است. این گل که هم دارای ظاهر زیبایی است و هم رایحه و عطر خوشی دارد، به راحتی می تواند نظر افراد را جلب نماید. گفته می شود که گل ‌فریزیا بومی آفریقا است اما رایحه شیرین و صابونی آن به مزاج عموم افراد خوشایند است. در سفارش گل ‌فریزیا لازم است تا توجه نمایید که در حال حاضر غنچه های کوچک آن نیز در بازار وجود داشته که جذابیت بالایی نیز دارند. این گل به رنگ های نارنجی، قرمز و زرد دیده می شود که ترکیب رنگی عالی را ایجاد می کنند. در ارسال گل ‌فریزیا باید در نظر داشته باشید که نگهداری این گل راحت نیست و لازم است تا به افرادی هدیه داده شود که عاشق گل و گیاه و مراقبت از آنها هستند. اما به صورت کلی باید توجه نمایید که این گل برای خاص پسندان انتخاب عالی می باشد.

باکس گل ‌فریزیا

خرید اینترنتی گل ‌فریزیا طرفداران زیادی دارد زیرا از لحاظ ظاهری به گونه ای است که گل ها در یک طرف شاخه می باشند و به راحتی می توان آنها را داخل باکس قرار داد. با توجه به اینکه رایحه گل های مذکور نیز به نسبت تند است لذا می توان انتظار داشت که با باز نمودن در باکس عطر زیادی پخش شود. با این توضیحات تهیه این گل برای غافلگیری افراد بسیار گزینه خوبی است. باکس ها در طرح بندی و رنگ بندی بسیاری وجود دارند از همین رو می توان برای هر مناسبت و هر شخصی از دیزاین مناسب بهره برد.

دسته گل ‌فریزیا

زیبایی گل ‌فریزیا به حدی است که نمی توان به راحتی از آن گذشت. امروزه وقتی افراد اقدام به خرید آنلاین گل ‌فریزیا می نمایند، از آن چند رنگ در دسته گل خود قرار می دهند تا زیبایی دسته گل چندین برابر شود. البته باید در نظر داشت که این گل زمانی که از ریشه و ساقه اصلی جدا شود، عمر چندانی ندارد از همین رو توصیه می شود برای مواردی استفاده نمایید که ماندگاری بالا مدنظرتان نباشد.

سبد گل ‌فریزیا

بسیاری از افراد جهت تهیه گل برای روز پزشک یا گل برای روز دختر از سبدهای ‌فریزیا استفاده می نمایند. این سبدها به راحتی در گوشه ای باقی می مانند و محیط را عطرآگین می کنند. با توجه به اینکه سبدها می توانند به صورت دسته دار، بدون دسته، پایه دار و ... باشند، از همین رو حق انتخاب بیشتری را در اختیار افراد قرار می دهند. این گل نماد تقدیر و دوستی است. لذا می توانید از این گل برای تولد یا مناسبت های این چنینی استفاده نمایید.

گلدان گل ‌فریزیا

همانگونه که در بالا توضیح داده شد، این گل نیاز به مراقبت بسیاری دارد. از همین رو لازم است تا همواه شرایط نوری و آبرسانی خوبی برای آن فراهم شود. در حال حاضر می توانید در وب سایت های اینترنتی گلدان های این گل را نیز مشاهده نمایید که قابل خریداری هستند. با توجه به اینکه گلدان ها ماندگاری بیشتری دارند لذا می توان از آنان به عنوان یک هدیه عالی استفاده نمود.حتی در خرید گل برای یلدا می توان از آن بهره برد. با این کار هر زمان که طرف مقابل شما به گل رسیدگی می نماید، یاد و خاطره شما برای وی زنده خواهد شد.

با توجه به مواردی که عنوان شد، می توان اینگونه بیان کرد که در خریدهای اینترنتی این گل جزء گزینه های خوبی است اما باید توجه داشت که نیاز به مراقبت و شرایط ویژه ای نیز دارد. از همین رو در انتخاب آن باید کمی حساس بود. اما زیبایی و عطر خوب آن نیز موجب می شود که نتوان به راحتی از آن صرف نظر کرد. با این تفاسیر توصیه می شود اگر که قصد خرید یک دسته گل خاص و خوش عطر را دارید، حتما از این گل بهره ببرید.