تعهدات گل بازار

١- گل بازار متعهد می گردد هیچ هزینه ای از گیرنده سفارش در ایران دریافت نکند.

٢- گل بازار متعهد می شود راهی امن برای ثبت سفارش و پرداخت شما فراهم سازد. بدین منظورامنیت پرداخت شما توسط پی پال تامین می شود.

٣- گل بازار متعهد می شود سفارشات پرداخت شده را به موقع و در تاریخ خواسته شده تحویل دهد. درصورتی که ارسال بنا به دلایلی (مانند تعطیلات بسیار خواص که همه جا در ایران بسته است) در آن تاریخ امکانپذیرنباشد، به شما اطلاع رسانی می شود و محصول در روز بعد ارسال می شود .

٤- گل بازار متعهد می شود محصول ارسالی همانند عکس و توضیحات عکس باشد و همچنین داری کیفیت مطلوبی باشد. در صورتی که محصول مورد نظر موجود نباشد با هماهنگی شما محصول جایگزین مشابه ارسال می شود. دقت نمایید آدرس ایمیل و تلفن خود را به درستی وارد کرده باشید  تا بتوانیم با شما تماس بگیریم. دررابطه با سفارشات شهرهای غیر از تهران و کرج محصولات با عکسها ممکن است کمی متفاوت باشد به این علت که محصولات از فروشگاه های همان شهر تهیه می شوند که ممکن است متفاوت باشند ولی دارای همان کیفیت و اندازه میباشند.

٥- گل بازار متعهد می شود در صورتی که قادر به ارسال محصول نباشد نسبت به بازپرداخت هزینه پرداختی توسط مشتری اقدام نمایید.

٦- تمامي اطلاعات ثبت شده توسط مشتریان از قبیل آدرس و شماره تلفن نزد گل بازار محفوظ می باشد و در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت

٧- گل بازار متعهد می شود نسبت به تمامی سفارشات مسئولیت پذیر بوده و نسبت به تماس ها و ایمیل های ارسال شده  مشتریان گرامی پاسخگو باشد.