شرایط گل بازار

1- تمامی اطلاعات ثبت شده در فرم ثبت سفارش باید به درستی و کامل وارد شده باشد. در صورت اشتباه بودن آدرس و اطلاعات گیرنده محصول باز گردانده می شود و جهت ارسال مجدد، هزینه تحویل دوباره باید پرداخت شود.

2- ایمیل و شماره تلفن فرستنده باید به درستی وارد شده باشد و شماره تلفن می بایست دارای کد کشور باشد تا در صورت لزوم بتوانیم با فرستنده تماس بگیریم.

3- درصورتی که ارسال بنا به دلایلی (مانند تعطیلات خاص که همه جا در ایران بسته است) امکانپذیر نباشد، سفارش در روز بعد ارسال می شود.

4- تحویل سفارش در طول روز مورد نظر از ساعت 9 تا 22 انجام می شود و گل بازار این حق را دارد که جهت هماهنگی تحویل با گیرنده تماس بگیرد.

5- گل بازار سفارش مورد شما را در روز مورد نظر تحویل می دهد ولی گزارشی نسبت به وضعیت سفارش از قبیل ساعت ارسال و چگونگی تحویل به شما نمی دهد.

6- در رابطه با هدایا در صورتی که محصول مورد نظر موجود نباشد با هماهنگی شما محصول جایگزین مشابه ارسال می شود. دقت نمایید آدرس ایمیل و تلفن خود را به درستی وارد کرده باشید.

7- ما همواره سعی می کنیم گل همانند تصور باشد اما گاهی ممکن است تزیین گل و رنگ گلها با توجه به موجودی بازار و گل فروشی های شهرهای مختلف متفاوت باشد.

8- در رابطه با سفارشات شهرهای غیر از تهران و کرج محصول ارسالی با عکسها ممکن است کمی متفاوت باشد به این علت که محصولات از فروشگاه های همان شهر تهیه می شوند که ممکن است کمی متفاوت باشند. این بدان معنی نیست که محصولات دارای کیفیت مناسبی نمی باشند.

9- در صورت کنسل کردن سفارش توسط مشتری و یا نیاز به بازپرداخت سفارش به هر دلیل ، بازپرداخت با کسر 5%  صورت می گیرد. این مبلغ هزینه بانکی می باشد و توسط بانک کم می شود.

10-  اصالت و مرغوبیت ادکلن ها  توسط گل بازار تضمین می شود. این محصول دارای 2 هفته گارانتی بازگشت کالا می باشد. شما می توانید محصول را مرجوع و یا تعویض کنید. شرایط تعویض و پس گرفتن ادکلن ها بدین صورت است که: درب ادکلن باز نشده باشد. همانطور که تحویل داده شده است تعویض و یا پس گرفته خواهد شد. هزینه تحویل درب منزل برای تعویض و پس دادن ادکلن ها به عهده شما خواهد بود.