تحویل گل و کیک در سراسر ایران

تحویل سفارش شما بستگی به نوع محصول و شهر مقصد می باشد. تحویل گل و کیک در سراسر ایران توسط سفیرهای شرکت و یا پیک درب منزل و یا محل کار عزیزان شما تحویل می شود. بدین صورت که سفارش گل و کیک شما در شهر مقصد آماده و ارسال می شود. این گونه ارسال ها اغلب در همه روزهای هفته انجام می شوند.

تحویل هدایا در تهران و کرج

ارسال انواع هدایای موجود در سایت در تهران و کرج همانند تحویل گل و کیک توسط سفیرهای شرکت و یا پیک انجام می شود و هدیه درب منزل یا محل کار گیرنده تحویل می گردد.

تحویل هدایا در سایر شهرهای ایران

تحویل هدایا (به غیر از گل و کیک ) در شهرهای غیر از تهران و کرج اغلب توسط پست ایران صورت می گیرد. سفارش شما از تهران توسط تیم گل بازار به آدرس مورد نظر شما پست سفارشی می شود. ما از سریعترین و سفارشی ترین روش پستی ایران استفاده می کنیم. تحویل پست در شهرهای بزرگ مانند اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد، یزد، اهواز، ارومیه و ... یک روز کاری زمان لازم دارد. اما برای شهرهای کوچکتر ممکن است تا 3 روز کاری زمان لازم باشد. مامور پست مرسوله را به درب منزل عزیزانتان تحویل می دهد و اگر منزل نباشند تا 2 بار و در زمان های مختلف مراجعه خواهد کرد و در صورت نبودن گیرنده، یک تا دو روز بسته در واحد پستی انبار میشود در صورت مراجعه نکردن به پست و عدم دریافت، سفارش عودت داده میشود و برای ارسال مجدد سفارش هزینه ارسال مجدد دریافت می گردد.

تحویل گل و هدیه پستی در یک سفارش در شهرستانها

اگر سفارش شما شامل گل و یک هدیه پستی برای شهرهای غیر از تهران و کرج باشد تحویل به دو روش صورت می گیرد. شما می توانید روش مورد نظر خود را در هنگام سفارش دادن در قسمت توضیحات بنویسید

1-     گل و یا کیک شما در همان شهر تهیه و ارسال می شود اما هدیه شما بصورت جداگانه برای گیرنده از تهران پست می شود. در این روش گل و هدیه همزمان تحویل نمی شود.

2-     هدیه شما برای گل فروش شهر مقصد پست می شود تا همراه گل و کیک شما همزمان تحویل شود. این روش مستلزم این هست که تاریخ تحویل به گونه ای انتخاب شده باشد که زمان لازم برای این کار موجود باشد.

چگونگی تحویل

ما همواره تمام تلاش خود را جهت تحویل به موقع و مناسب سفارش می کنیم. چگونگی تحویل به این صورت هست که در تاریخ مقرر با گیرنده تماس گرفته می شود و هماهنگی لازم برای زمان تحویل صورت می گیرد. در ضمن سعی می شود در حین تماس تلفنی حالت سورپرایز بودن مرسوله حفظ شود. اگر گیرنده به تلفن پاسخ ندهد سعی می شود با تماس هایی مکرر و ارسال پیامک با گیرنده ارتباط برقرار شود. اگر همچنان امکان برقراری تماس تلفنی نباشد محصول به آدرس ارسال می شود و  در صورتی که گیرنده منزل نباشد سعی می شود به سرایدار و یا یک همسایه مطمئن تحویل شود. و یا اینکه با سفارش دهنده برای هماهنگی بیشتر تماس گرفته می شود. ارتباط با سفارش دهنده از طریق ایمیل صورت می گیرد.

زمان تحویل

سفارش شما در تاریخ مورد نظر شما تحویل داده می شود. شما می توانید تاریخ تحویل را در مرحله تسویه حساب انتخاب کنید. شما می توانید ساعت حدودی تحویل سفارش خود را در توضیحات بنویسید اما توجه داشته باشد ما ساعت تحویل مورد نظر شما را نمی توانیم گارانتی کنیم و ممکن است محصول شما در ساعت مورد نظر شما تحویل نشود. ساعت تحویل اغلب با گیرنده هماهنگ می شود.

اولین زمان ممکن برای تحویل

هر محصول و یا هدیه زمان مورد نیاز برای تحویل به خود را دارد که در توضیحات محصول نوشته شده است. برای گل ها و کیک ها امکان تحویل حتی همین امروز نیز وجود دارد در صورتی که شما سفارش خودتان را قبل از ساعت 16 به وقت تهران ثبت کرده باشید. برای سفارشات فوری بعد از ساعت 16 با ما تماس بگیرید. سایر هدایا برای تحویل در تهران و کرج یک روز زمان لازم دارد و برای سایر شهرها بین 1 تا 3 روز زمان لازم دارد. 

هزینه ارسال

شما می توانید هزینه دقیق ارسال برای هر سفارش را در مرحله تسویه حساب مشاهده بفرمایید.