شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

جمع جز: 0.00 $

روش های پرداخت

1- روش اصلی پرداخت در گل بازار پی پال (Paypal) می باشد. پی پال یک روش امن و مطمئن برای پرداخت شما مهیا می سازد. هنگام پرداخت با این روش شما از سایت گل بازار به درگاه Paypal منتقل می شوید و پرداخت خود را آنجا انجام می دهید و در پایان به سایت گل بازار برگردانده می شوید. Paypal امنیت پرداخت شما را تامین می کند. شما در این روش می توانید از کارت های اعتباری خود مانند Visa card, Mastercard, American Express استفاده کنید.

2- روش دیگر پرداخت واریز به حساب بانکی است که بیشتر مناسب برای کشور سوئد می باشد. اگر شما امکان پرداخت با کارتهای اعتباری مانند ویزا کارت یا مستر کارت را ندارید هر کجای دنیا که هستید می توانید با ما تماس بگیرید و از این روش استفاده کنید. 

3- اگر بنا به هر دلیلی سفارش خود را ثبت کرده اید و تا مرحله پرداخت رفته اید اما پرداخت شما موفقت آمیز نبوده است، دیگر نیاز نیست که سفارش خود را از ابتدا ثبت کنید کافیست روی دکمه ی زیر کلیک کنید و مبلغ پرداختی را وارد نموده و پرداخت خود را انجام دهید. این پرداخت فقط به کرون سوئد امکانپذیر است. جهت اطمینان از میزان مبلغ پرداختی لطفاً با ما تماس بگیرید.