کارت پستال دختر بهار | گل بازار

کارت پستال دختر بهار

کارت پستال دختر بهار

$‎1.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید کارت پستال روز دختر یا کارت پستال برای روز دختر ایده‌ای عالی‌ست که می‌توانید با آن مناسبت روز دختر را به روزی به‌یادماندنی برای دختری که دوست‌اش دارید تبدیل کنید. البته که خریدن هدیه برای آن‌هایی که دوست‌شان داریم زمان مشخصی ندارد، اما مسلماً هدیه‌دادن در یک روز ویژه لطف بیشتری دارد. خرید یک هدیه‌ی زیبا و ساده مثل کارت پستال برای روز دختر در روزی که به‌نام دختران نامگذاری شده نشان می‌دهد که شما ایام خاصی که به او مرتبط هستند را در خاطر دارید و این خود نشانه‌ای از عشق و علاقه زیادتان به اوست. کارت پستال دختر بهار یکی از بهترین کارت‌پستال‌های روز دختر در فروشگاه اینترنتی گل بازار است. این کارت‌پستال زیبا را می‌توانید همزمان با سفارش هدیه یا گل روز دختر سفارش دهید.

ویژگی‌های کارت پستال دختر بهار
با خرید کار پستال روز دختر و ارسال آن به همراه پیامی دلنشین، حس شیرین در یاد کسی بودن را تا سالها تجربه خواهید کرد.

کارت پستال دختر بهار درست به مناسبت روز دختر طراحی شده و تصویر روی آن مطابق با سلیقه‌ی دختران نوجوان و جوان است. رنگ‌های به‌کاررفته در این اثر هنری شاد و سرزنده‌اند و شوق هر بیننده‌ای را برمی‌انگیزانند. صورتی، رنگ غالب این اثر هنری، رنگی‌ست که نشان از عشقی رومانتیک و دوست‌داشتنی پایدار دارد و گل‌های زیبایی که در دست دختر بهارند نیز  نمونه‌ی کوچکی از گل‌های زیباییست که قصد هدیه دادنشان را دارید.

در ضمن کارت پستال دختر بهار که کارت پستالی اختصاصی برای روز دختر است با تکنیک آبرنگ روی مقوای باکیفیت اشتنباخ  نقاشی شده و ابعاد آن تقریباً یازده در یازده سانتی‌متر است.

کارت پستال طرح دختر بهار هنر دست نقاشی باذوق و سلیقه است، یعنی یک تصویر چاپی نیست و این ارزش این کارت پستال زیبا را دوچندان می‌کند. بدون شک این کارت پستال برای روز دختر جای خود را روی دیوار یا میز او باز خواهد کرد و تا سال‌ها این روز زیبا را در ذهن‌اش تداعی می‌کند.

ضمناً در قسمت‌های خالی کارت‌پستال امکان اضافه‌کردن متن اختصاصی شما وجود دارد. به‌این‌طریق که شما می‌توانید هنگام سفارش کارت پستال برای روز دختر متنی که می‌خواهید با آن احساس‌تان را به عزیزتان منتقل کنید در قسمت مخصوص پیام بنویسید تا ما آن را به همراه کارت‌پستال برای عزیز مهربانتان ارسال کنیم. به این شکل او را با یک اثر هنری که به‌طور اختصاصی برای‌اش کشیده شده سوپرایز خواهید کرد. با خرید کارت پستال روز دختر  در کنار هدیه‌ی دیگری که فکر می‌کنید می‌تواند دختری که دوست‌اش دارید را شاد کند، احساسات‌تان به او را صمیمانه و عاشقانه‌‌تر منتقل خواهید کرد.

شرایط و ضوابط
برای تهران و کرج کارت مانند تصویر خواهد بود.
برای شهرستانها، در صورت انتخاب کارت پستال به همراه هدیه بصورت پستی ارسال خواهد شد و کارت همانند تصویر خواهد بود. در غیر این صورت به سلیقه گل فروش خواهد بود. 

شما می توانید کارت پستال را به هدایای خود اضافه کنید و متن مورد نظرتان را در صفحه تسویه یادداشت کنید تا در داخل کارت قرار گیرد. جهت ارسال به شهرستان ها لطفا شرایط و ضوابط را مطالعه کنید.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:کارت پستال دختر بهار
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط