گلدان گل شفلرا

گلدان گل شفلرا

گلدان گل شفلرا

$‎22.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین گلدان گل شفلرا، یک هدیه عالی برای کسانی است که در چیدن دکوراسیون منزل خود بسیار حساس اند. از آنجایی که شفلرا یک گیاه مقاوم نسبت به شرایط نامساعد محیطی است، بنابراین سفارش آنلاین گلدان گل شفلرا مناسب برای هدیه دادن به کسانی است که آشنایی چندانی با نگهداری گیاهان آپارتمانی ندارند. زیرا که برای رشد خود به محیطی روشن و با کمی رطوبت و آبیاری منظم نیاز دارند. این گل دارای برگ هایی به رنگ سبز روشن، براق، چرمی و تخم مرغی شکل هستند. به علاوه به خاطر زیبایی ظاهری و چینش برگ هایی که دارد به گل چتری نیز معروف است. از جمله ویژگی های مهم دیگر گل شفلرا می توان به خاصیت تصفیه کنندگی هوای آن اشاره کرد. یعنی با قرار گرفتن در هر مکانی می تواند به پاکیزه تر شدن و تلطیف هوای آنجا کمک کند. با این تفاسیر هدیه دادن این گلدان زیبا و پر خاصیت برای سورپرایز کردن عزیزان تان بسیار انتخاب شایسته ای خواهد بود. یعنی شما می توانید در مناسبت هایی مانند جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، عذرخواهی و دلجویی و حتی برای تقدیر و تشکر این گلدان سبز را برای عزیزان تان در نظر بگیرید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 50 سانتی متر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: به نور کافی اما غیر مستقیم خورشید نیاز دارد. نور کم باعث بی حالی و نور زیاد باعث سوختن برگ های گیاه می شود.
آبیاری: برای آبیاری گیاه شفلرا صبر کنید تا آب گلدان کاملاً خشک شود و بعد از آن خاک را به خوبی خیس کنید . توجه کنید که آبیاری یش از از حد باعث مردن این گیاه میشود و برگ های زرد گیاه هم تحت تاثیر همین علت میباشد.
دما: دمای زیر 15 درجه سانتی گراد برای این گیاه مناسب نیست . شفلرا گیاهی گرمسیری بوده و به رطوبت و دمای بالا نیاز دارد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل شفلرا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط