سفارش گلدان کاج تزیینی | گل بازار

گلدان کاج مطبق تزیینی

گلدان کاج مطبق تزیینی

$‎23.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر شما هم علاقمند هستید یک گیاه بسیار زیبا با برگ های سبز و سوزنی را برای محیط خانه و کار خود نگهداری کنید خرید آنلاین گلدان کاج مطبق تزیینی یک انتخاب بسیار عالی خواهد بود. کاج مطبق گیاهی همیشه سبز و بسیار پر طرفدار است و افراد زیادی به دلیل شرایط نگهداری آسان، از این گیاه در محیط های کاری و اداری استفاده می کنند. همه ی کاج ها به هوای خنک علاقمند هستند، یعنی اگر در جای سرد زندگی می کنید این گیاه می تواند زینت بخش دکوراسیون منزل شما باشد. یعنی شما با قرار دادن این گل زیبا در راه پله یا بالکن و جایی که هوای خنک و تهویه مناسب در آن جریان داشته باشد، می توانید فضای آن جا را بی نهایت سبز و زیبا کنید. شما می توانید با سفارش آنلاین گلدان کاج مطبق تزیینی برای عزیزان تان یک تجربه فوق العاده از داشتن یک درختچه همیشه سبز را به آنان تقدیم خواهید کرد. به یاد داشته باشید گلدان ها حال و هوای دلمان را خوب می کند و باعث انرژی بیشتر در زندگی ما می شود چه بسا با دادن این گلدان بتوانید حال و هوای عزیزان تان را خوب کرده و لحظاتی سبز و شاد را به آن ها هدیه بدهید. این گیاه آپارتمانی زیبا مناسب برای مناسبت هایی همچون سورپرایز تولد، عذرخواهی و دلجویی، تبریک افتتاحیه یک مکان جدید و یا فروشگاه، عیادت از بیمار و سالگرد ازدواج است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان 80 سانتی متر می باشد.
گلدان این گیاه سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

نور: به طور روزانه 5 الی 6 ساعت نور مستقیم خورشید را دریافت کند، البته که این نور نباید خیلی شدید و تند باشد. میتوانید در زمستان گیاه را در پشت پنجره های پر نور و در تابستان در قسمتی آفتابی بیرون از خانه قرار دهید.
آبیاری: در تابستان هفته‌ای دوبار و در زمستان هر هفت تا ده روز یکبار آبیاری کافی است. خاک گیاه را همیشه مرطوب نگه دارید. در صورت امکان از آب سبک بدون املاح برای آبیاری استفاده کنید. زرد شدن برگ های کاج از نشان های کم آبی است.
دما: جای گرم و مرطوب را ترجیح می دهد و دمای مناسب جهت نگهداری این گیاه بین 18 تا 22 درجه سانتی گراد است. برای حفظ رطوبت گیاه میتوانید برگ ها را به آرامی اسپری کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان کاج مطبق تزیینی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط