سفارش گلدان کاج تزیینی | گل بازار

گلدان کاج مطبق تزیینی

گلدان کاج مطبق تزیینی

$‎36.95
Availability: In stock
امکان تحویل برای فردا

اگر شما هم علاقمند هستید یک گیاه بسیار زیبا با برگ های سبز و سوزنی را در محیط خانه و کار خود نگهداری کنید خرید آنلاین گلدان کاج مطبق تزیینی یک انتخاب بسیار عالی خواهد بود. کاج مطبق با نام علمی Araucaria Heterophylla بومی جزیره نورفولک استرالیا می باشد. این گیاه حرارت بیش از حد را نمی تواند تحمل کند و برای رشد نیازمند مقدار زیادی اکسیژن است. کاج مطبق گیاهی همیشه سبز و بسیار پر طرفدار است و افراد زیادی به دلیل شرایط نگهداری آسان، از این گیاه در محیط های کاری و اداری استفاده می کنند. همه ی کاج ها به هوای خنک علاقمند هستند، بدین منظور در فصل زمستان گیاه را در راه پله قرار دهید تا از هوای خنک و تهویه برخوردار شود و در فصل تابستان آن را در راه پله یا بالکن قرار دهید تا دمای مورد علاقه ی گیاه برای آن فراهم شود. شما می توانید با سفارش آنلاین گلدان کاج مطبق تزیینی آن را برای افتتاحیه و یا تبریک محل اداری جدید و یا تبریک منزل جدید به عزیزانتان هدیه کنید. به یاد داشته باشید گلدان ها حال و هوای دلمان را خوب می کند و باعث انرژی بیشتر در زندگیمان می شود. هدیه دادن این گلدان باعث می شود که عزیزانتان در طول مدتی طولانی از زیبایی آن استفاده کنند و محبت شما را در دل بستایند. این گیاه آپارتمانی زیبا مناسب ارسال برای مناسبت هایی همچون سورپرایز تولد یکی از عزیزان، عذرخواهی از یک دوست رنجیده خاطر، تبریک افتتاحیه یک مکان جدید و یا فروشگاه، عیادت و ملاقات با دوستی که به تازگی بیمار شده است و در نهایت مناسب سالگرد ازدواج تان برای هدیه به همسرتان است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان 80 سانتی متر می باشد.
گلدان این گیاه سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

نور: به طور روزانه 5 الی 6 ساعت نور مستقیم خورشید را دریافت کند، البته که این نور نباید خیلی شدید و تند باشد. میتوانید در زمستان گیاه را در پشت پنجره های پر نور و در تابستان در قسمتی آفتابی بیرون از خانه قرار دهید.
آبیاری: در تابستان هفته‌ای دوبار و در زمستان هر هفت تا ده روز یکبار آبیاری کافی است. خاک گیاه را همیشه مرطوب نگه دارید. در صورت امکان از آب سبک بدون املاح برای آبیاری استفاده کنید. زرد شدن برگ های کاج از نشان های کم آبی است.
دما: جای گرم و مرطوب را ترجیح می دهد و دمای مناسب جهت نگهداری این گیاه بین 18 تا 22 درجه سانتی گراد است. برای حفظ رطوبت گیاه میتوانید برگ ها را به آرامی اسپری کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:گلدان کاج مطبق تزیینی
We found other products you might like!
Related Products