باکس گل رز قرمز

باکس گل رز قرمز

باکس گل رز قرمز

$‎17.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

قطعا همه شما با معجزه عاشقانه گل های رز قرمز آشنا هستید. پس اگر به دنبال هدیه ای هستید تا به معشوقه ای ابراز عشق کنید، سفارش آنلاین باکس گل رز قرمز یک پیشنهاد رد نشدنی است. این جعبه همان طور که از اسمش پبداست شامل یک جعبه ی زیبا بوده که گل های رز قرمز رنگ هلندی در آن قرار می گیرند. گل های رز قرمز هلندی با گلبرگ های مخملی و تو در توی خود یکی از پرطرفدارترین گل ها در جهان محسوب می شوند. در باکس گل رز قرمز، گل های رز مرغوب هلندی به شکلی خوابیده و با آرایش و چیدمانی زیبا در چند ردیف در یک جعبه مستطیلی و بسیار لوکس قرار می گیرند تا به دست عزیزان شما برسد. وجود گل های رز قرمز با شاخ و برگ های سبز می تواند به زیباترین حالت ممکن، حس احترام و علاقه شما را به کسی که دوستش دارید، برساند. گل آراهای گل بازار این باکس را در 3 اندازه با تعداد گل های مختلف طراحی کرده اند تا این باکس با تعداد گل انتخابی شما پیام بر عشق و علاقه شما به معشوقی زیبا باشد. این باکس گل با گل های رز قرمز مناسب برای سوپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، مراسم استقبال، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی و مراسم افتتاحیه است.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 10 و به عرض 10 در طول 45 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، گل ها را از باکس خارج کنید و درون گلدان آب قرار دهید. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل رز قرمز
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط