جعبه گل طراوت بهاری | گل بازار

جعبه گل طراوت بهاری

جعبه گل طراوت بهاری

امتیاز:
100% of 100
قیمت عادی $‎41.19 قیمت ویژه $‎32.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر وقت کافی برای خرید جعبه گل یا امکان خرید جعبه گل به صورت حضوری را ندارید، می‌توانید سفارش آنلاین گل و ارسال گل را امتحان کنید. اگر محبوب در کنار شما نیست و امکان این را ندارید تا در چشمانش نگاه کرده و در جادوی عشق غرق شوید با سفارش آنلاین گل میتوانید خرید جعبه گل به صورت غیر حضوری را تجربه کرده و با ارسال گل محصولات زیبای انتخابی را به سمت عزیزان خود بفرستید. گل‌ها موجودات زنده‌ای هستند از این رو خرید جعبه گل و ارسال گل مانند هدیه‌های دیگر نیست! این هدیه ی خاص و متفاوت از قلب معشوق سرچشمه می گیرد و قادر است حسی را انتقال دهد که شاید به زبان آوردنش ناممکن است. حسی که از درون معشوق می جوشد در وجود عاشق سرازیر می شود!  سفارش آنلاین گل و خرید جعبه گل متشکل از  گل‌های زیبای لیسینتوس بنفش و کرم، میخک صورتی و داوودی بنفش وگل های تزئینی و ارسال آن به سمت عزیزی که در کنار شما نیست، می‌تواند نشان دهنده‌ی مهر، عشق، علاقه و توجه شما به محبوب مهربانی باشد که همواره در قلب شما نفس می کشد. جعبه گل طراوت بهاری عطر  گلهای بهاری ست! با با خرید جعبه گل طراوت بهاری میتوانید مهر و توجه خود را پیچیده در عطر بی نظیر گل های بهاری به سمت محبوب مهربان خود ارسال کنید. ارسال گل به خصوص خرید جعبه گل طراوت بهاری هدیه‌ی مناسبی است برای تبریک تولد، تبریک خرید منزل جدید، جشن فارغ‌التحصیلی، جشن خداحافظی یا مراسم استقبال! هر کجا که مایلید پیام مهر خود را همراه با عطر  دل انگیز گل‌ها به گوش محبوب برسانید پیش نهاد ما به شما انتخاب جعبه گل طراوت بهاری است.


شرایط و ضوابط:
تزئین گل ها و رنگ باکس ممکن است در شهرستان ها کمی با عکس متفاوت باشد.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:جعبه گل طراوت بهاری
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط