ارسال باکس گل رز love به تهران | گل بازار

باکس گل رز Love

باکس گل رز Love

$‎29.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

یکی از ملزومات روابط عاشقانه هدیه دادن است؛ هدیه ای که نهایت عشق شما را به معشوق ابراز کند. سفارش آنلاین باکس گل رز Love با یک باکس قلبی و گل های رز قرمز زیبا و مرغوب هلندی می تواند نماینده پاک ترین و خالصانه ترین احساس شما به عشق تان باشد. برگ های مخملی و قرمز که همچون یک هزار تو در هم پیچیده شده اند، با چنان زیبایی جلوه می کنند که محال است از لذت تقدیم آن به معشوق تان صرف نظر کنید. چیده شدن دو ردیف از این گل ها در بالای باکسی به شکل قلب آنچه که لازمه عشق ورزیدن است را فراهم می کند. این باکس در دو سایز آماده می شود که نتنها در تعداد گل متفاوت است بلکه اندازه باکس های آن نیز در سایز لوکس نسبت به زیبا بزرگتر است. گل رز قرمز از گذشته های دور، همواره نشانه و نمادی برای ابراز عشق و علاقه به آنان که دوستشان داریم بوده و هست. خرید آنلاین باکس گل رز Love که با دستان توانمند تیم گل آرایی گل بازار و با آرایشی خاص و جادویی، به گونه ای طراحی شده که شما برای نشان دادن عشق خود حتی به بیان کلمه ای نیاز نداشته باشید. شما می توانید با خرید گل رز درون باکسی عاشقانه در مناسبت هایی مانند ولنتاین، تبریک و سورپرایز جشن تولد، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی و حتی برای افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه عزیزان خود را خوشحال کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 20 سانتی متر می باشد.
این محصول شامل گل های رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.


شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل رز Love
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط