سفارش آنلاین باکس گل مریم | گل بازار

باکس گل مریم

باکس گل مریم

$‎16.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

گل های مریم یکی از خوش عطر ترین و خوشبو ترین گل ها در دنیا هستند، برای همین شما می توانید با خرید آنلاین باکس گل مریم، دنیایی از عطر خوش و سرمست کننده را به عزیزان تان هدیه دهید. گل های مریم که یکی از محبوب ترین گل ها خصوصا در میان ما ایرانیان محسوب می شوند، با شاخه های پر گل خود و همچنین بوی بسیار دلپذیری که دارد همواره یکی از بهترین انتخاب ها برای شاد کردن عزیزان بوده است. اگر دلتنگ دوستی قدیمی هستید و یا چنان چه می خواهید بی بهانه و فقط برای رفع دلتنگی او را شاد کنید، سفارش آنلاین جعبه گل مریم یک گزینه مناسب است. در این محصول دسته های گل مریم با چیدمانی خوابیده، درون باکسی مدرن و شیک قرار می گیرد تا با هدیه دادن آن به عزیزان تان برای آن ها شادی و عشق را به ارمغان آورید. عطر و بوی این گل ها به حدی است که روزها و ساعت های طولانی در محل کار و یا منزل عزیزان تان باقی مانده و فضای اطراف را عطر آگین می کند. این باکس پر از گل های مریم توسط یک تیم حرفه ای از گل آراهای چیره دست طراحی شده تا عزیزان تان را در ایران سورپرایز کرده و موجبات شادی را برای آن ها فراهم آورد. این گل مناسب برای تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، تشکر و قدردانی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست، مراسم افتتاحیه، به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی، همچنین برای تسلیت به دوستان و آشنایان در مراسم ترحیم، به خاطر عزیز از دست رفته است.

جزئیات

طول این باکس 46 سانتی متر، عرض باکس 15 سانتی متر و به ارتفاع 7 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های مریم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، گل ها را از باکس خارج کنید و درون گلدان آب قرار دهید. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال


گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل مریم
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط