خرید اینترنتی دسته گل نرگس | گل بازار

دسته گل نرگس

دسته گل نرگس

$‎13.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

گل نرگس به دلیل بو و ظاهر جذابی که دارد، همواره بین ما ایرانیان جایگاه ویژه ای داشته است، برای همین خرید آنلاین دسته گل نرگس بدلیل بو و عطر فوق العاده ای که دارد بهترین گزینه برای عطر آگین کردن فضای منزل و محیط کار شما و یا عزیزان تان است. زیبایی چشمگیر گل نرگس به دلیل وجود یک گلبرگ زرد مخروطی در میان گلبرگ های سفید است که آن را از گل های دیگر متمایز می کند علاوه بر ظاهر شگفت انگیز آن، می توان به بوی سرمست کننده این گل نیز اشاره کرد. استشمام عطر گل نرگس برای مخاطب شما باعث ایجاد حس نشاط سرزندگی و آرامش اعصاب می گردد. پس اگر در نظر دارید تا مشام عزیزان تان را خوش بو و عطر آگین کنید پیشنهاد ما به شما سفارش آنلاین دسته گل نرگس است. این گل های به صورت یک دسته گل زیبا در کنار یک دیگر چیده می شوند سپس ساقه های آن با یک روبان زیبا تزیین می شود تا یک هدیه بسیار زیبا به عزیزان تان تقدیم کرده باشید. از آنجایی که گل نرگس نماد تولد و شروعی دوباره است می تواند یک هدیه مناسب برای عزیزان تان در روز های نزدیک به فصل بهار باشد. گل نرگس از جمله گل هایی است که تیم گل آرایی گل بازار به منظور غافلگیر کردن عزیزان تان برای شما طراحی کرده تا لحظاتی خوش و هیجان انگیز را برای آنان رقم بزنید. همچنین این گل مناسب برای مناسبت هایی همچون سورپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، عیادت از بیمار، اولین دیدار عاشقانه، جشن فارغ التحصیلی، عذر خواهی از یک دوست همچنین برای تسلیت به دوستان و آشنایان به خاطر عزیز از دست رفته است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این دسته گل 30 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های نرگس می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل نرگس
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده