خرید اینترنتی دسته گل نرگس | گل بازار

دسته گل نرگس

دسته گل نرگس

$‎8.95
Availability: Out of stock
امکان تحویل همین امروز

گل نرگس همواره بین ما ایرانیان جایگاه ویژه ای داشته است. خرید آنلاین دسته گل نرگس بدلیل بو و عطر فوق العاده ای که دارد بهترین گزینه برای عطر آگین کردن فضای منزل و محیط کار شماست. گل نرگس یک گل فصلی است که بیشتر در پاییز و زمستان می روید. اگر در نظر دارید تا مشام عزیزانتان را خوش بو و عطر آگین کنید پیشنهاد ما به شما سفارش آنلاین دسته گل نرگس است. استشمام عطر گل نرگس برای مخاطب شما باعث ایجاد حس نشاط سرزندگی و آرامش اعصاب می گردد. بوی گل نرگس با خاصیت ضد سرطانی که دارد دستگاه ایمنی شما را تقویت و شما را از سرماخوردگی نیز محفوظ می دارد. از خواص دیگر بوی گل نرگس تقویت حافظه، جلوگیری از آلزایمر و رفع مشکلات تنفسی است. پس بی شک این دسته گل زیبا می تواندخوابی آرام و راحت برای شما و عزیزانتان رقم بزند. گل نرگس را میتوانید برای همسر، مادر، پدر، حتی فرزند خود و یا برای معلم، دوست، همکار، عشق و هرآنکس که دوست دارید ارسال کنید. همچنین برای مناسبت هایی همچون تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست همچنین برای تسلیت به دوستان و آشنایان به خاطر عزیز از دست رفته است.

 

جزئیات

ارتفاع حدودی این دسته گل 30 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های نرگس می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.


شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:دسته گل نرگس
We found other products you might like!
Related Products