دسته گل رز قرمز

دسته گل رز قرمز

دسته گل رز قرمز

$‎11.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

با خرید آنلاین دسته گل رز قرمز همه کسانی را که دوست دارید با یک گل زیبا و شیک غافلگیر کنید. سفارش آنلاین دسته گل رز قرمز، هدیه ای متفاوت و کلاسیک بوده که گل های رز قرمز هلندی استفاده شده در آن، با زیبایی وصف نشدنی چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. شما با ارسال این دسته گل ساده اما لاکچری با گل های مخملی قرمز می توانید حس عشق را به طرف مقابل تان منتقل کنید. رزهای هلندی به دلیل زیبایی، شادابی هم چنین دوام و ماندگاری بسیار بالا در دنیا طرفداران بسیار زیادی دارند. در این دسته گل نیز گل های سرخ رز در لابلای برگ های سبز نخل مرداب به زیبایی پیچیده می شود تا انتظار شما را از یک دسته گل شیک و زیبا را برآورده کند. این رز ها که همواره معانی مثل عشق و محبت قلبی داشته اند، می تواند احساس عمیق قلبی شما را بدون به زبان آوردن کلمه ای به مخاطب تان ابراز کند. دسته گل رز قرمز با رنگی سرخ و دل فریب خود، توسط تیم حرفه ای گل بازار همراه با برگ های سبز به زیبایی به صورت یک دسته گل زیبا پیچیده می شود تا شما بتوانید با تقدیم آن، قلب محبوب خود را به سادگی به دست آورید. این دسته گل زیبا مناسب برای تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان و همچنین عذر خواهی از یک دوست است. پس اگر دلتنگ عزیزان خود هستید با ارسال این دسته گل ساده اما شیک در این مناسبت ها، هم برای خود و هم برای آنان رفع دلتنگی کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این دسته گل زیبا 40 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های رز هلندی قرمز است.
همراه این گل پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رز قرمز
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط