سبد گل پلاتینوم

سبد گل پلاتینوم

سبد گل پلاتینوم

$‎32.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

گلدان گل رز و مریم، یک گلدان زیبای شیشه ای است که گل های رز قرمز هلندی و گل مریم را در خود جای داده است. رزهای این گلدان از جنس رزهای مرغوب و اصیل هلندی است که به دلیل طراوت و شادابی زیاد، عمر طولانی تر و ماندگاری بالاتر طرفداران بی شماری دارد. کمتر کسی است که از عطر و بوی جادویی گل های مریم سرمست نشده باشد. اگر می خواهید، محل کار و یا محیط منزل را زیبا و عطر آگین کنید پیشنهاد ما به شما خرید آنلاین گلدان گل رز و مریم است؛ زیرا که با ترکیب رنگ رز قرمز و مریم سفید که درون یک گلدان شیشه ای بزرگ چیده شده اند، زیبایی چشمگیری به فضای خانه می بخشد و هم اینکه عطر مریم محیط را خوشبو می کند. همواره سرخی گل رز یادآور عشق و سفیدی  گل های مریم نشانگر پاکی و خلوص نیت بوده اند که در نتیجه این گلدان را به سمبلی برای عشق و پاکی تبدیل کرده است؛ بنابراین اگر در جستجوی گلدانی هستید که هم بیانگر عشق شما باشد و هم نشان دهنده خلوص نیت و پاکی احساس تان، سفارش آنلاین گلدان گل رز و مریم بهترین انتخاب برای شماست. این گل را می توانید برای افراد مختلف مثل پدر و مادر، همسر، معلم، دوست و یا عشق تان در مناسبت های مختلف مثل سورپرایز جشن تولد، تبریک سالگرد ازدواج و دوستی، به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 70 سانتی متر و عرض آن 40 سانتی متر است.
این سبد شامل گل های رز، لیلیوم و انتریوم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.شرایط نگهداری

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل پلاتینوم
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط