سبد گل پلاتینوم

سبد گل پلاتینوم

سبد گل پلاتینوم

$‎23.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

با خرید سبد گل پلاتینوم که شامل گل های لیلیوم، آنتوریوم و رز است، سبدی زیبا با گل های خوشرنگ و تازه را تقدیم عزیزان تان خواهید کرد. گل های زیبای لیلیوم با بوی خوش و آنتوریوم با زیبایی وصف ناپذیر، از محبوب ترین گل ها در صنعت گل آرایی محسوب می شوند که ظاهری لوکس به این سبد گل داده اند. علاوه بر این، گل ها رزهای هلندی خوش رنگی که درون سبد قرار گرفته بر زیبایی این سبد افزوده است. شما می توانید با سفارش آنلاین سبد گل پلانتیوم، با مجموعه ای از گل های زیبا، عزیزان تان را از راه دور سورپرایز و خوشحال کنید. وجود گل ها آنتوریوم در بالای سبد و گل های لیلیوم در مرکز و همچنین رز های هلندی در گوشه های راست و چپ، یک چیدمان متفاوت و شکیل به این سبد داده تا با برگ های سبزی که دور تا دور گل ها چیده شده اند، زیبایی آن دوچندان شود. از آنجایی که گل های آنتوریوم نماد شادی و فراوانی و گل لیلیوم نماد ابراز عشق است، ترکیب این دو گل با گل های رز که نماد عشق و دوست داشتن است، این محصول را مناسب برای هدیه دادن به همه افراد با هر سلیقه ای کرده است. تیم گل آرایی گل بازار با قراردادن گل ها در اسفنج های خیس درون سبد، به شاداب و زنده نگه داشتن هرچه بیشتر گل ها کمک کرده اند تا عزیزان تان با قرار دادن آن در فضای خانه خود تا مدت ها از زیبایی آن لذت ببرند. این سبد گل مناسب برای خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، تبریک تولد، سالگرد ازدواج، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 70 سانتی متر و عرض آن 40 سانتی متر است.
این سبد شامل گل های رز، لیلیوم و آنتوریوم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.شرایط نگهداری

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل پلاتینوم
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط