سفارش آنلاین باکس رز ۳ تایی و Kitkat | گل بازار

باکس رز ۳ تایی و Kitkat

باکس رز ۳ تایی و Kitkat

امتیاز:
100% of 100
قیمت عادی $‎24.95 قیمت ویژه $‎19.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

گاهی لازم است با خرید گل و یا یک هدیه کوچک برای عزیزان تان به آن ها یادآور شوید که دوست شان دارید. خرید آنلاین باکس گل رز 3 تایی و kitkat، همان هدیه ی کوچکی است که باعث خوشحالی و دلگرمی عزیزان شما خواهد شد شما با سفارش آنلاین باکس گل رز 3 تایی و kitkat، یک هدیه شامل یک باکس زیبا که درون آن گل های زیبای رز قرمز هلندی به همراه 3 عدد شکلات های کیت کت کوچک و یک عدد شکلات کیت کت بزرگ خوشمزه است، تقدیم خواهید کرد. گل های رز قرمز با جذابیت و ظاهر زیبایی که دارند و همچنین ماندگاری و طول عمر بیشتر نسبت به سایر گل ها، همواره جزء جدایی ناپذیر هدایا خصوصا هدیه های عاشقانه بوده اند. این گل ها همواره نماد مهربانی، عشق و علاقه هستند. شما نیز می توانید با خرید گل رز قرمز نهایت عشق و علاقه خود را به محبوب تان نشان دهید. طراحی چنین باکس کوچکی از جمله تدابیری است که گل آراهای حرفه ای گل بازار برای غافلگیری های کوچک اندیشیده اند. زیرا آن ها با سال ها تجربه ای که کسب کرده اند به این نتیجه رسیده اند که باکس های کوچک می تواند چقدر خاص و شادی آفرین باشد. شما می توانید با خرید این گل در مناسبت هایی مانند ولنتاین، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، و حتی برای عذر خواهی، دوستان و آشنایان خود را از راه دور سورپرایز کنید.

جزئیات

طول باکس گل حدود 30 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل رز قرمز هلندی به همراه شکلات های کیت کت کوچک و بزرگ می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، گل ها را از باکس خارج کنید و درون گلدان آب قرار دهید. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس رز ۳ تایی و Kitkat
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط