سفارش آنلاین تاج گل تسلی | گل بازار

تاج گل تسلی

تاج گل تسلی

امتیاز:
87% of 100
$‎114.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر نمی توانید در مراسم های غم و یا شادی عزیزان تان حضور داشته باشید، می توانید با سفارش آنلاین تاج گل تسلی هم برای مراسم عروسی، عقد کنان و نامزدی و هم در مراسم عزا و مجالس ترحیم مراتب تبریک و یا تسلیت خود را به آنان اعلام نمایید. همچنین با خرید آنلاین تاج گل تسلی یک مجموعه گل زیبا را تقدیم دوستان و آشنایان خود کنید. این تاج گل شامل گل های زیبای مریم، آنتریوم و لیلیوم است که با هنرمندی تمام کنار هم چیده شده است. شما می توانید این محصول زیبا را هم برای مراسم ترحیم و ختم و هم برای مراسم ازدواج، عقد و یا نامزدی انتخاب کنید. بر اساس انتخاب مناسبت شما، تیم گل آرایی گل بازار، گل ها را مناسب با همان مناسبت، چیدمان و آرایش می کنند. به طوری که برای مراسم ترحیم، گل های استفاده شده بیشتر به رنگ سفید و رنگ هایی که مناسب برای مراسم عزاداری و ترحیم هستند انتخاب می شود و در آخر کار با روبان های مشکی تزیین می گردد. چنان چه این محصول را برای مراسم شادی و عقد و ازدواج و یا نامزدی انتخاب کنید، گل های رنگی استفاده می شوددر واقع گل های لیلیوم رنگی و آنتریوم های قرمز و رنگی در آن استفاده می شود و در آخر با روبانی رنگی تزیین می گردد. به علاوه می توانید این تاج گل را در افتتاحیه یک مکان جدید مانند فروشگاه، سالن زیبای و یا حتی نمایشگاه برای عزیزان تان ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع تاج گل حدود 1 متر و 80 سانت می باشد.
این تاج گل شامل گل های مریم، آنتریوم و لیلیوم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج گل ها را بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:تاج گل تسلی
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
آیا امکانش هست یک پیام تبریک و یا تسلیت روی تاج گلم بزارم؟
بله، شما می توانید هنگام ثبت سفارش پیام تبریک و تسلیت خود را در قسمت متن پیام و در صفحه تسویه وارد کنید، تا این پیام بر روی برگه های بزرگ و مخصوص گل بازار  چاپ و لمینت، و در نهایت روی تاج گل شما نصب گردد.
آیا امکان ارسال تاج گل ها در یک ساعت مشخص و قبل از شروع مراسم رو دارید؟
بله، با توجه به اینکه اکثر تاج گل ها برای مراسم های خاص مثل ترحیم و افتتاحیه و ... در نظر گرفته می شود، لذا این گل ها در بازه های زمانی کوتاه تر و مطابق با زمان شروع مراسم تحویل خواهد شد.
آیا گل های تاج گل در طول مراسم پژمرده نمیشه؟
در همه تاج گل ها اسفنج های خیسی تعبیه شده تا گل ها با قرار گرفتن درون آن، تا مدت ها بتوانند شاداب و تازه بمانند. برای نگهداری بیشتر، بهتر است گل ها را به دور از نور آفتاب و گرما قرار دهید.
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده