تاج گل ستایش

تاج گل ستایش

تاج گل ستایش

$‎117.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین تاج گل ستایش با گل های زیبای مریم، آنتریوم و لیلیوم، مناسب برای مراسم های ترحیم و حتی تبریک به دلایل مختلف است. این تاج گل با هنرمندی اعضای تیم گل آرایی گل بازار به صورت زیبایی آرایش شده و چیده می شوند که با ابهت و شکوهی توصیف ناپذیر هر چشمی خیره و محو تماشای آن می شود. نحوه ی آرایش و چیدمان گل ها به گونه ای است که گل های خوش عطر و بوی مریم در بالا و یا پایین تاج گل و گل های لیلیوم و آنتریوم در وسط قرار می گیرند. شما می توانید با سفارش آنلاین تاج گل ستایش هم برای مراسم ترحیم و ختم و هم برای مراسم ازدواج، عقد و یا نامزدی تاج گلی زیبا ارسال کنید. بر اساس انتخاب مناسبت شما، تیم گل آرایی گل بازار گل ها را مناسب با همان مناسبت، چیدمان و آرایش می کنند. اگر شما این تاج گل را برای مراسم ترحیم انتخاب می کنید گل های استفاده شده بیشتر به رنگ سفید و رنگ هایی که مناسب برای مراسم عزاداری و ترحیم هستند انتخاب می شود و در آخر کار با روبان های مشکی تزیین می شود. چنان چه این محصول را برای مراسم شادی و عقد و ازدواج و یا نامزدی و حتی مراسم افتتاحیه مکانی خاص انتخاب کنید از گل های رنگی برای تزیین استفاده می گردد همچنین در آخر با روبانی رنگی تزیین می شود.

 

جزئیات

ارتفاع حدودی این تاج گل 1 متر و پنجاه سانتی مترمی باشد.
تاج گل ستایش شامل گل های زیبای مریم، آنتریوم و لیلیوم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

 

شرایط نگهداری

برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج گل ها را بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:تاج گل ستایش
We found other products you might like!
Related Products