تاج گل ستایش

تاج گل ستایش

تاج گل ستایش

$‎109.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

از آنجایی که در مراسم های بزرگ ارسال تاج گل از مهم ترین مناسبات و رسم ها است، برای همین خرید آنلاین تاج گل ستایش با گل های زیبای مریم، آنتریوم و لیلیوم، برای مراسم های ترحیم و حتی تبریک در جشن های مختلف طراحی شده است. وجود گل های خوش عطر و بوی مریم و لیلیوم به همراه گل های آنتریوم با ظاهری قلبی شکل تمام انتظار شما را از یک تاج گل زیبا و شیک را برآورده می کند. نحوه ی آرایش و چیدمان گل ها به گونه ای است که گل های خوش عطر و بوی مریم در طبقه بالا و پایین تاج گل و گل های لیلیوم در وسط و آنتریوم های سبز و سفید دور تا دور لیلیوم ها در طبقه بالای تاج گل قرار می گیرند. این تاج گل با هنرمندی اعضای تیم گل آرایی گل بازار به صورت زیبایی آرایش شده و چیده می شوند که با ابهت و شکوهی توصیف ناپذیر هر چشمی خیره و محو تماشای آن می شود. شما می توانید با سفارش آنلاین تاج گل ستایش هم برای مراسم ترحیم و ختم و هم برای مراسم ازدواج، تاج گلی زیبا ارسال کنید. این تاج گل مناسب برای تبریک عروسی و نامزدی و یا مراسم عقدکنان، مراسم افتتاحیه مکانی جدید، مراسم ختم و تسلیت، سالگرد درگذشت و هر مراسم شاد و غمگین دیگری است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این تاج گل 1 متر و پنجاه سانتی مترمی باشد.
تاج گل ستایش شامل گل های زیبای مریم، آنتریوم و لیلیوم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج گل ها را بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:تاج گل ستایش
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط