خرید آنلاین باکس گل رز‌ ۳ تایی | گل بازار

باکس گل رز‌ 3 تایی

باکس گل رز‌ 3 تایی

امتیاز:
100% of 100
$‎8.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین باکس گل رز ۳ تایی که شامل یک جعبه گل بسیار جذاب و دل ربا است که در نهایت زیبایی می تواند بهترین پیام رسان احساسات شما برای عزیزانتان باشد. اگر می خواهید در کنار هدیه خود یک باکس کوچک و ارزان قیمت هم هدیه دهید خرید آنلاین باکس گل رز 3تایی شیک و ارزان بهترین انتخاب است. این باکس گل بسیار زیبا شامل گل های رز قرمز و مرغوب هلندی بوده که با شاخ و برگ هایی زیبنده و جذاب و با چیدمان و آرایشی مسحور کننده باکس گلی جادویی را خلق کرده اند. رز های هلندی به دلیل مرغوبیت، تازگی و شادابی محبوبیت زیادی را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده اند. رز قرمز همواره و در تمامی زمان ها سنبل عشق، علاقه و پاکی بوده و شما میتوانید با ارسال باکس گل رز 3 تایی به راحتی و با زیباترین زبان دنیا، یعنی زبان گل ها، خالص ترین، ناب ترین و پاک ترین احساسات خود را به عزیزانتان ابراز کنید. باکس رز فوق یک چعبه گل بسیار شیک، زیبا و مناسب برای تمامی مناسبت ها و جشن ها است که با هدیه آن به عزیزان تان، آن ها را شاد و مسرور خواهید کرد. این گل مناسب برای سورپرایز تولد، عذرخواهی از یک عزیز رنجیده خاطر، تشکر از یک دوست، برای اولین دیدار عاشقانه و یا سالگرد ازدواج و آشنایی است.

 

جزئیات

طول باکس گل حدود 30 سانتی متر و عرض 10 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.


شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.


نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل رز‌ 3 تایی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط