خرید آنلاین باکس گل رز‌ ۳ تایی | گل بازار

باکس گل رز‌ 3 تایی

باکس گل رز‌ 3 تایی

قیمت عادی $‎9.95 قیمت ویژه $‎7.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر به دنبال یک جعبه گل کوچک اما بی نهایت زیبا هستید، سفارش آنلاین باکس گل رز ۳ تایی که شامل یک جعبه گل بسیار جذاب و دل ربا است، در نهایت زیبایی می تواند بهترین انتخاب و پیام رسان احساسات شما برای عزیزان تان باشد. اگر می خواهید در کنار هدیه ای که برای تقدیم به محبوب تان تهیه کرده اید یک باکس کوچک و ارزان قیمت هم هدیه دهید، خرید آنلاین باکس گل رز 3 تایی یک پیشنهاد خرید گل ارزان و شیک و در عین حال جذاب است. این باکس گل بسیار زیبا شامل گل های رز قرمز و مرغوب هلندی بوده که با شاخ و برگ هایی زیبنده و جذاب و با چیدمان و آرایشی ساده اما مسحور کننده باکس گلی شیک را خلق کرده اند. رز های هلندی به دلیل مرغوبیت، تازگی و شادابی محبوبیت زیادی را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده اند. رز قرمز همواره و در تمامی زمان ها سنبل عشق، علاقه و پاکی بوده و شما می توانید با ارسال باکس گل رز 3 تایی به راحتی و با زیباترین زبان دنیا، یعنی زبان گل ها، خالص ترین، ناب ترین و پاک ترین احساسات خود را به عزیزان تان ابراز کنید. گل آراهای گل بازار با خلق این باکس کوچک و شیک توانسته اند یک جعبه گل مطابق با سلیقه های مختلف طراحی کنند. این گل مناسب برای سورپرایز تولد، عذرخواهی و دلجویی، تشکر و قدردانی، ولنتاین، اولین دیدار عاشقانه و سالگرد ازدواج یا ماهگرد دوستی و... است.

جزئیات

طول باکس گل حدود 30 سانتی متر و عرض 10 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل رز‌ 3 تایی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط