خرید اینترنتی دسته گل رز البرز | گل بازار

دسته گل رز البرز

دسته گل رز البرز

امتیاز:
100% of 100
$‎35.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین دسته گل رز البرز شامل گل های رز سفید رنگ و مرغوب هلندی بوده که با آرایشی بسیار زیبا و جادویی در کنار یکدیگر دسته گلی زیبا و دل انگیز را به وجود آورده اند. رز های هلندی از مرغوب ترین و پر طرفدار ترین رز های دنیا هستند که با زیبایی مثال زدنی خود، دل هر کسی را می ربایند. این دسته گل به گونه ای طراحی شده که شما می توانید در 4 اندازه با تعداد گل های مختلف آن را سفارش دهید تا به صورت کاغذ پیچی شده و همراه با تزئین روبان، برای عزیزان شما ارسال شود. رز سفید نماد پاکی، صداقت و همدلی است، بنابراین با خرید آنلاین دسته گل رز البرز، صادقانه ترین و پاک ترین احساسات خود را به آن ها که دوست شان دارید ابراز کنید. ابهت و زیبایی این دسته گل می تواند احساسات پاک شما را به راحتی و با زبانی ساده بیان کند. زیبایی این دسته گل اتفاقی نیست بلکه هنر دست هنرمندان با سلیقه تیم گل آرایی گل بازار است. خرید این دسته گل مناسب برای تمامی جشن ها و مجالس شما است. دسته گل البرز با گل های رز سفید و زیبای هلندی خاطره زیبایی از شما در دل و قلب مخاطب تان بر جای خواهد گذاشت. این گل مناسب برای تبریک نامزدی، تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، استقبال از مسافر، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه، همچنین برای عرض تسلیت به دوستان و آشنایان به خاطر عزیز از دست رفته است.

جزئیات

ارتفاع این دسته گل حدود 80 سانتی متر می باشد.
دسته گل رز البزر شامل گل های رز سفید هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رز البرز
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط