گلدان گل مریم

گلدان گل مریم

گلدان گل مریم

$‎13.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

گل مریم، نماد پاکی و خلوص نیت است. شما با خرید گل مریم یک دنیا عشق همراه با خلوص نیت و پاکی را نثار اطرافیان و عزیزانتان می کنید. گل مریم به داشتن عطر و بویی جادویی معروف است. تنها یک شاخه از این گل، آن چنان عطر و بویی از خود در فضا پخش می کند که هر روح و جانی را سرمست می کند. تصور کنید با خرید آنلاین گلدان گل مریم و قرار دادن چندین شاخه از این گل زیبا در کنار یکدیگر و در یک گلدان، چه عطر و بویی را در فضا پخش می کند. کف این گلدان گل شیشه ای زیبا با برگ های تازه ی کاج و سایر گل های تزئینی و خوشبو تزیین می شود و برای شما ارسال می گردد. شما با سفارش آنلاین گل مریم می توانید شادی و زیبایی را به عزیزانتان تقدیم کنید و به خاطر داشته باشید که خرید گل یکی از زیبا ترین راه ها برای ابراز عاشقانه های شماست. این گلدان مناسب برای جشن ها و مراسم مختلف بوده و حتی مناسب ترین هدیه برای کسانی است که نامشان مریم است. این گلدان گل برای تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست، همچنین برای تسلیت به دوستان و آشنایان به خاطر عزیز از دست رفته مناسب است.

 

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 65 سانتی متر و عرض آن 20 سانتی متر می باشد.
گلدان گل مریم شامل گل های زیبای مریم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.


شرایط نگهداری

گلدان را از آب پر کنید بطوریکه بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل مریم
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط