مینی کیک ماکارون تک نفره | گل بازار

مینی کیک ماکارون تک نفره

مینی کیک ماکارون تک نفره

$‎7.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز
اطلاعات بیشتر
وزن حدودی: 200گرم

سفارش اینترنتی کیک، سفارش آنلاین کیک در تهران و سفارش اینترنتی کیک در کرج از جمله خدمات ویژه‌ی گل‌بازار برای هرچه بهتر برگزارکردن جشن تولد و سایر مراسم‌هایی‌ست که به کیک نیاز دارند. خوشبختانه در گل بازار تنوع زیادی برای سفارش اینترنتی کیک یا سفارش آنلاین کیک وجود دارد. یکی از محصولات متنوع فروشگاه اینترنتی گل بازار مینی کیک ماکارون تک نفره است. این محصول هم ظاهری بسیار زیبا دارد و هم از طعمی خوش برخوردار است. نکته‌ی دیگری که پیرامون این کیک وجود دارد این است که بسیار خاص است و از آن می‌توان برای مراسم‌های خاص به بهترین شکل بهره گرفت.

سفارش اینترنتی کیک در کرج
مینی کیک ماکارون برای کسانی که خواهان سفارش اینترنتی کیک در کرج یا ارسال کیک به کرج هستند قابل ‎سفارش است. در هر جا که باشید می‌توانید این مینی‌کیک را از فروشگاه اینترنتی گل‌بازار برای ارسال کیک به کرج سفارش دهید. ارسال کیک در همان روز سفارش قابل‌ انجام است، مگر آن‌که تاریخ دیگری را مدنظر داشته باشید.

سفارش آنلاین کیک در تهران
مینی کیک ماکارون برای جای‌جای تهران نیز قابل ارسال است. در هر جای ایران و خارج از ایران که باشید می‌توانید از طریق همین صفحه این مینی‌کیک خوش‌طعم و خوش‌جلوه را سفارش دهید تا سفارش‎تان در همان روز سفارش برای آدرسی که مدنظر دارید ارسال شود.

تضمین تازگی کیک
فروشگاه اینترنتی گل بازار برای کسانی که قصد سفارش اینترنتی کیک یا سفارش آنلاین کیک را دارند ولی در مورد تازگی کیک تردید دارند، تضمین می‌کند که کیک‌ها در همان روزِ سفارش پخته می‌شوند و از این رو در تازه‌ترین حالت به دست گیرنده می‌رسند. ما در فروشگاه گل‌بازار دغدغه‌ی سفارش‌دهندگان در مورد تازگی و طراوت کیک را درک می‌کنیم و از همین رو بسیار روی این مورد حساس هستیم.

سفارش سایر سورپرایزها همراه با سفارش آنلاین کیک
برای مراسم تولد یا سایر مراسم‌ها می‌توانید علاوه بر سفارش آنلاین کیک در گل بازار،  سایر سورپرایزهایی که در همین صفحه می‌بینید از جمله بادکنک، باکس گل رز، شمع، بطری دراژه و کارت‌پستال را هم سفارش دهید.


شرایط و ضوابط:
کیک به صورت تازه و پخت همان روز ارائه می گردد.
کیک قابل ارسال به تهران و کرج می باشد.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:مینی کیک ماکارون تک نفره
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط