باکس گل نرگس

باکس گل نرگس

باکس گل نرگس

$‎17.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین باکس گل نرگس به با باکسی به شکل مستطیل که تماما از گل های نرگس پر شده، هدیه ای مناسب برای تقدیم کردن به عزیزان شما است. این گل با رنگ سفید و زرد خود در بین ما ایرانیان با اسم نرگس شیراز شناخته می شود. گل نرگس با توجه به بوی زیاد و سرمست کننده خود توانسته جایگاه ویژه در میان ایرانیان داشته باشد بطوری که تبدیل یک گزینه مناسب برای هدیه دادن خصوصا در فصل زمستان شده است زیرا که این گل زیبا در این فصل سر از خاک بیرون می آورد. اگر قصد دارید عزیزان خود را در فصل سرد زمستان با یک سورپرایز گرم خوشحال کنید، توصیه می کنیم سفارش آنلاین باکس گل نرگس را فراموش نکنید. چون این گل فوق العاده جذاب در هر مکانی قرار بگیرد کل فضای آنجا را از عطر خود پر می کند. گل نرگس علاوه بر اینکه نماد تولد و شروعی جدید است نماد هایی چون خلاقیت، تشویق و الهام، نشاط، همچنین گذشت و بخشش را نیز در بر می گیرد. ارسال این گل در مناسبت های مختلف مانند تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست، همچنین برای تسلیت به دوستان و آشنایان به خاطر عزیز از دست رفته، می تواند شادی را مهمان قلب آنان که دوست شان دارید، کند.

جزئیات

طول باکس گل حدود 45 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل نرگس می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل نرگس
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده