باکس گل نرگس

باکس گل نرگس

باکس گل نرگس

$‎17.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین باکس گل نرگس با جعبه ای مستطیل که تماما از گل های نرگس پر شده، هدیه ای مناسب برای تقدیم کردن به عزیزان شما است. این گل با رنگ سفید و زرد خود در بین ما ایرانیان با اسم نرگس شیراز شناخته می شود. گل نرگس با توجه به بوی زیاد و سرمست کننده خود توانسته جایگاه ویژه در میان ما داشته باشد بطوری که تبدیل به یک گزینه مناسب برای هدیه دادن خصوصا در فصل زمستان شده است. زیرا که این گل زیبا در این فصل سر از خاک بیرون می آورد. اگر قصد دارید عزیزان خود را در فصل سرد زمستان با یک سورپرایز گرم خوشحال کنید، توصیه می کنیم سفارش آنلاین باکس گل نرگس را فراموش نکنید. چون این گل فوق العاده جذاب در هر مکانی قرار بگیرد کل فضای آنجا را از عطر خود پر می کند. گل نرگس علاوه بر اینکه نماد تولد و شروعی جدید است نماد هایی چون خلاقیت، تشویق و الهام، نشاط، همچنین گذشت و بخشش را نیز در بر می گیرد. ارسال این گل در مناسبت های مختلف مانند تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست، همچنین برای تسلیت به دوستان و آشنایان به خاطر عزیز از دست رفته، می تواند شادی را مهمان قلب آنان که دوست شان دارید، کند.

جزئیات

طول باکس گل حدود 45 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل نرگس می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر گل ها را از باکس خارج و داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:باکس گل نرگس
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط