گلدان کالانچو آفتابی (آمریکا)

گلدان کالانچو آفتابی (آمریکا)

گلدان کالانچو آفتابی (آمریکا)

ترکیب رنگ های سبز و زرد در گلدان کالانچو حس زیبایی را ایجاد می کند. هدیه ای مناسب برای تبریک تولد، سالگرد های مختلف، تشکر و مناسبتهای مختلف که می تواند از راه دور گرمای محبت شما را به عزیزانتان منتقل کند. گلدان در کاغذ رنگی مناسبی پیچیده و تحویل می شود. همراه این هدیه یک کارت تبریک با پیام مورد نظر شما تحویل داده می شود. پیام همراه هدیه را در صفحه تسویه، در قسمت مربوطه می توانید بنویسید.

$‎50.45
موجودی: ناموجود
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

شرایط و ضوابط
روز یکشنبه امکان تحویل وجود ندارد.
تزیین ممکن است در هر شهری با عکس متفاوت باشد.
بعلت اینکه این گیاه موجود زنده می باشد ممکن است با عکس از لحاظ رویش کمی متفاوت باشد.
سفارش شما در تاریخ درخواستی شما تحویل داده می شود. در صورتی که امکان تحویل در آن تاریخ نباشد، با شما برای تاریخ جدید هماهنگ خواهیم کرد.

ضمانت تازگی گل ها

گل بازار گسترده ترین و مطمئن ترین گل فروشی آنلاین در سراسر ایران، کیفیت و تازگی گل های انتخابی شما را ضمانت می کند. هر سفارش گل بعد از کنترل کیفیت توسط تیم کارشناسان گل بازار برای عزیزان شما ارسال می شود.

زبان گل ها

گاهی سخت است با جملات حرف خود را بیان کنیم؛ متخصصین گل آرایی ما در گل فروشی آنلاین گل بازار بهترین پیام رسان شما در سالگرد ازدواج، روز تولد، روز پدر و مادر، تبریک شب یلدا، روز ولنتاین، عید نوروز، روز دختر، روز پزشک و یا همدرد شما در مراسم ترحیم می باشد. با خرید گل و سفارش آنلاین گل بی بهانه عشق را به اطرافیان خود هدیه دهید.

ارسال فوری گل در سراسر ایران

فروشگاه اینترنتی گل بازار این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر ایران و جهان درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. عشق، زیبایی و طراوت را با ارسال گل و هدیه توسط معتبرترین گل فروشی آنلاین ایران، گل بازار تجربه کنید.

گل هدیه ای به یاد ماندنی

با خرید اینترنتی گل و سفارش آنلاین جعبه گل، سبد گل، گلدان گل، تاج گل و یا یک هدیه و ارسال آن توسط گل فروشی آنلاین گل بازار در سراسر ایران و جهان برای آنان که دوستشان دارید، لحظات ماندگار خلق کنید.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان کالانچو آفتابی (آمریکا)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط