عشق رزهای قرمز (آلمان)

عشق رزهای قرمز (آلمان)

عشق رزهای قرمز (آلمان)

ارسال یک دسته گل رز قرمز بیشتر از 1000 کلمه می تواند احساسات شما را از راه دور به کسانی که دوستشان دارید نشان دهد. 12 شاخه گل رز که در جعبه همانند تصویر تحویل داده می شوند. **این محصول دارای گلدان نمی باشد.** جهت افزایش تعداد گلها، می توانید این محصول را چند بار به سبد خرید خود اضافه کنید.

$‎39.34
موجودی: ناموجود
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

شرایط و ضوابط
ارسال در روز یکشنبه امکان پذیر نمی باشد.
این دسته گل با پست ارسال می شود و زمان تحویل یک الی دو روز دیرتر از زمان انتخابی شما خواهد بود.

ضمانت تازگی گل ها

گل بازار گسترده ترین و مطمئن ترین گل فروشی آنلاین در سراسر ایران، کیفیت و تازگی گل های انتخابی شما را ضمانت می کند. هر سفارش گل بعد از کنترل کیفیت توسط تیم کارشناسان گل بازار برای عزیزان شما ارسال می شود.

زبان گل ها

گاهی سخت است با جملات حرف خود را بیان کنیم؛ متخصصین گل آرایی ما در گل فروشی آنلاین گل بازار بهترین پیام رسان شما در سالگرد ازدواج، روز تولد، روز پدر و مادر، تبریک شب یلدا، روز ولنتاین، عید نوروز، روز دختر، روز پزشک و یا همدرد شما در مراسم ترحیم می باشد. با خرید گل و سفارش آنلاین گل بی بهانه عشق را به اطرافیان خود هدیه دهید.

ارسال فوری گل در سراسر ایران

فروشگاه اینترنتی گل بازار این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر ایران و جهان درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. عشق، زیبایی و طراوت را با ارسال گل و هدیه توسط معتبرترین گل فروشی آنلاین ایران، گل بازار تجربه کنید.

گل هدیه ای به یاد ماندنی

با خرید اینترنتی گل و سفارش آنلاین جعبه گل، سبد گل، گلدان گل، تاج گل و یا یک هدیه و ارسال آن توسط گل فروشی آنلاین گل بازار در سراسر ایران و جهان برای آنان که دوستشان دارید، لحظات ماندگار خلق کنید.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:عشق رزهای قرمز (آلمان)
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط