گل بنت قنسول | گل بازار

گلدان گل بنت قنسول

گلدان گل بنت قنسول

$‎18.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

بنت قنسول از جمله گیاهان خاصی است که با برگ های سبز و رنگی خود بسیار پرطرفدار است. خرید آنلاین گیاه بنت قنسول که از آن به عنوان گیاه کریسمس و یا گل یلدا نیز یاد می شود یک انتخاب بسیار مناسب به عنوان یک گیاه آپارتمانی برای هدیه دادن است. این گل آپارتمانی دارای برگ هایی بیضی با لبه های صاف است که از ابتدای فصل پاییز رنگ برگ های آن به قرمز، زرد و یا صورتی متمایل می شود تا یکی از جذاب ترین گیاهان آپارتمانی را که تاکنون دیده اید، پدید آورد. سفارش آنلاین گلدان گل بنت قنسول با داشتن برگ های رنگی زیبا و گل های کوچک می تواند یک گزینه عالی برای زیبا کردن دکوراسیون منزل شما و عزیزان تان باشد. طبق تحقیقات روانشناسان ارتباط روزانه با گل ها امکان ابتلا به افسردگی را تا حد بالایی کاهش می دهد. همچنین وجود گل هایی با رنگ های گرم مثل قرمز، زرد و صورتی انسان را به سمت اشتیاق و هیجان سوق می دهد و می توانند یک روز پرانرژی برای آن ها بسازد. پس چه بسا با دادن یک گلدان با برگ های سبز، قرمز، زرد و... بتوانید حال خوب را به روح و روان عزیزان تان هدیه کنید. این گل را می توانید در مناسبت های مختلف همچون، تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، مراسم استقبال، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، عذرخواهی و یا تقدیر و تشکر از یک دوست همچنین افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 50 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: در نگهداری از این گلدان بهتر است از نور غیر مستقیم استفاده شود، مکان هایی مثل نورگیر بهترین محل نگهداری این گلدان می باشد.
آبیاری: آبیاری را زمانی که سطح خاک گلدان خشک شده و ترجیحا با آب ولرم انجام دهید.
دما: در دمای معمولی اتاق نگهداری شود اما این دما نباید بالاتر از 20 درجه سانتی گراد باشد. از جریان های هوای سرد و گرم دور نگه داری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل بنت قنسول
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط