خرید گلدان بن سای | گل بازار

گلدان بن سای

گلدان بن سای

$‎37.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین گلدان بن سای یک انتخاب عالی برای هدیه به کسانی است که علاقه زیادی به نگهداری گیاهان آپارتمانی در خانه دارند. اجازه دهید تا شما را با پر فروش ترین و محبوب ترین گلدان آپارتمانی یعنی گلدان بن سای آشنا کنیم. واژه‌ بن‌ساي داراي دو قسمت «بن» و «ساي» به معناي «يك گياه درون ظرف» است. چيني‌ها اولين كساني بودند كه استفاده از زيبايي‌ درختچه‌هاي طبيعي را در خانه‌ها و باغچه‌هاي خود رواج دادند و اين‌كار را با انتقال درختچه‌هاي كوچك به داخل گلدان‌ها و ظروف زيبا و دكوراتيو انجام مي‌دادند. البته همزمان، ژاپني‌ها نیز كاشت درختچه‌هاي زينتي بن‌ساي را با ظرافت كامل اجرا مي‌كردند. براي ژاپني‌ها بن‌ساي بيانگر آميزش و تركيب عقايد كهن و قدرتمند با فلسفه‌هاي شرقي در مورد هماهنگي و هارموني موجود بين انسان، روح و طبيعت است. واژه بن‌ساي به‌سرعت توسط توريست‌هايي كه به ژاپن سفر مي‌كردند در سرتاسر جهان منتقل شد. يكي از نكات مهم نگه‌داري بن‌ساي در خانه، محل مناسب براي آن است. زيرا باعث مي‌شود كه گياه براي سال‌ها سالم و شاداب بماند و به شما انرژي مثبت دهد. برعكس، اگر محل انتخاب شده براي گياه مناسب نباشد، نه تنها به‌خوبي رشد و نمو نمي‌كند، بلكه سرانجام پژمرده خواهد شد. عواملي مانند نور، سايه، نحوه آبياري، رطوبت و حتي ميزان تحمل گياه در صورت سهل انگاري كوتاه مدت مي‌تواند بر عمر گياه موثر واقع شود. شما میتوانید با سفارش آنلاین گلدان بن سای در مراسم افتتاحیه ی مکانی جدید و یا برای تبریک خرید منزل نو یا تبریک روز پدر و یا مادر عزیزانتان را خوشحال کنید. همچنین این گل آپارتمانی را می توانید در مناسبت هایی مانند سورپرایز تولد و یا تشکر از یک دوست، سالگرد ازدواج و آشنایی همچنین عذرخواهی از عزیزی که آزرده خاطر شده است برای عزیزان خود ارسال کنید.

 

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 45 سانتی متر می باشد.

این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.

همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

 

شرایط نگهداری

نور: نور غیر مستقیم خورشید برای این گیاه کافی بوده، در تابستان در صورت قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید برگ های این گیاه آسیب می بینید.

آبیاری: به آبیاری منظمی نیاز دارد، بهتر است صبر کنید تا تقریبا سطح خاک خشک شود سپس آبیاری را انجام دهید. آبیاری بیش از حد باعث از بین رفتن گیاه خواهد شد .

دما: این گیاه به سرمای زیاد و طولانی مدت حساس است و از طرفی گرمای زیاد را هم نمیتواند تحمل کند. در زمستان از قرار دادن در نزدیکی وسایل گرمایشی خودداری کنید و در تابستان در قسمت خنک خانه نگهداری شود.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان بن سای
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط