خرید اینترنتی گلدان بنجامین ابلق | گل بازار

گلدان بنجامین ابلق

گلدان بنجامین ابلق

$‎29.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر تمایل به خرید گلدان گل آپارتمانی دارید، خرید آنلاین گلدان گل بنجامین ابلق یک انتخاب بسیار خوب است. این گیاه بدون شک یکی از موفق ترین و زیباترین گیاهان آپارتمانی است. گلدان گل بنجامین دارای برگ های سبز روشن ابلق، با شاخه های دارای خاصیت ارتجاعی و آویزان است که در محیط های باز، ارتفاع آن حتی به 5 متر هم می رسد. سفارش آنلاین گلدان بنجامین ابلق می تواند علاوه بر زیبایی با سال ها ماندگاری در منازل و یا محیط کار عزیزان تان، یادآور محبت شما به آن ها باشد. اين گياه بسيار زيبا، از خانواده انجير (‌موراسه‌) كه برگ‌هاي كوچك با رنگ سفيد و سبز به‌صورت ابلق دارد. یک تنه باریک و بلند و برگ های بیضی شکل با رنگ های کرمی و سبز، شکل ظاهری این گیاه را تشکیل می دهد. بنجامین ابلق مناسب برای قرار دادن در محیط منزل و یا فضاهای اداری است تا با زیبایی چشمگیری که دارد دکور آنجا را بی نظیر و چشمنواز کند. اين گياه به نور بيشتري نسبت به ساير گياهان آپارتماني نيازمند است اما تابش مستقيم آفتاب را تحمل نمي‌كند. این به این معنی است که شما در نگهداری بنجامین ابلق باید نهایت حساسیت و مراقبت را به خرج دهید. این گیاه آپارتمانی یکی از گزینه های خوب برای هدیه دادن به کسانی است که عاشق گیاهان آپارتمانی هستند تا در مناسبت هایی مانند، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی و حتی برای افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه آن ها را به بهترین شکل غافلگیر کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 70 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور : به نور زیاد غیر مستقیم خورشید احتیاج دارد.
دما : بین ۱۵ تا ۲۴ درجه سانتی‌گراد.
آبیاری: تابستان دو بار در هفته و در زمستان کمتر آبیاری کنید. مقاومت به کم‌آبی پایین است و در اثر آب کم دچار ریزش برگ می‌شود. آبیاری بیش از حد هم می‌تواند به قهوه ای شدن ، لوله ای شدن یا ریزش برگ ها بیانجامد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان بنجامین ابلق
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده