ارسال گلدان گل آنتریوم (تصفیه کننده هوا) | گل بازار

گلدان آنتریوم (تصفیه کننده هوا)

گلدان آنتریوم (تصفیه کننده هوا)

$‎18.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

آنتریوم از جمله گیاهان گلداری است که به دلیل زیبایی و داشتن گل هایی با رنگ قرمز و یا رنگ های جذاب دیگر، می تواند برای هدیه دادن مناسب باشد. یعنی اگر مناسبتی در پیش دارید و می خواهید یک هدیه جذاب و در عین حال شیک بدهید، سفارش آنلاین گلدان گل آنتوریوم یک پیشنهاد رد نشدنی است. گیاهی با برگ های سبز و گل های قرمز که هر دو به شکل قلب هستند می تواند حتی یک هدیه عاشقانه محسوب شود. خرید گلدان گل آنتوریوم با تلفیق گل های قرمز و برگ های پهن و سبز چنان زیبایی در محیط اطراف شما ایجاد می کند که روح و روان تان را جلا داده و باعث ایجاد شادی و نشاط در روحیه شما می گردد. گل آنتوریوم یکی از گیاهان با نگهداری آسان است که علاوه بر وفق پذیر بودن با محیط جزء گیاهان آپارتمانی تصفیه کننده هوا نیز محسوب می شود تا شما بتوانید یک هدیه مفید و زیبا را برای عزیزانی که در نگهداری گیاهان مبتدی هستند، ارسال کنید. گل های آنتوریوم نماد مهمان نوازی، شادی و فراوانی است یعنی با دادن این هدیه به دیگران، شادی فراوان را هدیه به قلب های آن ها کنید. شما می توانید این گل را برای مراسم مختلف مانند تبریک تولد، سالگرد ازدواج، عیادت از بیمار، عذر خواهی از یک دوست، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه در نظر بگیرید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 50 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: گیاه آنتریوم را در جایی گرم و با نور کافی قرار دهید. هرچه گیاه شما نور بیشتری دریافت کند شکوفه های بیشتری خواهد داد اما در معرض نور خورشید قرار ندهید.
آبیاری: این گیاه آبیاری منظم را دوست دارد، سعی کنید آبیاری را وقتی انجام دهید که تا 25 درصد روی سطح خاک خشک شده باشد.
دما: دمای مناسب برای نگهداری آنتریوم بین 18 تا 26 درجه سانتی گراد است. این گیاه رطوبت را دوست دارد پس سعی کنید در جایی با رطوبت کافی قرار دهید، همچنین می توانید از یک ظرف پر از سنگ ریزه برای رطوب رسانی به گیاه استفاده کنید. توجه کنید که آنتریوم را از جریان های آب و هایی سرد و گرم دور نگه دارید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان آنتریوم (تصفیه کننده هوا)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده