ارسال گلدان گل آنتریوم (تصفیه کننده هوا) | گل بازار

گلدان آنتریوم (تصفیه کننده هوا)

گلدان آنتریوم (تصفیه کننده هوا)

$‎19.95
Availability: In stock
امکان تحویل برای فردا

گلدان آنتوریوم گیاهی است بومی گواتمالا و كوشاریكا است که ارتفاع آن به بیش از 30 تا 40 سانتیمتر می رسد، دارای برگهای كمی پهن، سبز تیره و به طول بیش از 18 سانتیمتر می باشد گلها با اسپات قرمز، صورتی، زرد و یا سفید در اواخر بهار یا فصل تابستان ظاهر می شوند . از وسط اسپات گل آذین سنبله ای بیرون می آید كه زرد یا قرمز رنگ است. دوام گل آنتوریوم زیاد بوده و 2 تا 3 ماه پایدارمی ماند. با سفارش آنلاین گل آنتوریوم عزیزان تان را از راه دور و بی دردسر غافلگیر کنید. با خرید آنلاین گل آنتوریوم شما می توانید در مراسم مختلف مانند تبریک تولد، سالگرد ازدواج، عیادت از بیمار، عذر خواهی از یک دوست، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه عزیزان تان را به بهترین شکل خوشحال کنید.جالب است بدانید آنتوریوم یکی از بهترین و قدرتمندترین گیاهان تصفیه کننده هوا است و برای پاکسازی هوای آلوده داخل منزل از سم‌هایی مانند بنزن و فرمالدهیدها مفید می‌باشد. بنابراین با قرار دادن آن در منزل و محیط کار علاوه بر سبز و با طروات کردن محیط، هوایی سالم را برای خود به ارمغان می آورید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 50 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: گیاه آنتریوم را در جایی گرم و با نور کافی قرار دهید. هرچه گیاه شما نور بیشتری دریافت کند شکوفه های بیشتری خواهد داد اما در معرض نور خورشید قرار ندهید.
آبیاری: این گیاه آبیاری منظم را دوست دارد، سعی کنید آبیاری را وقتی انجام دهید که تا 25 درصد روی سطح خاک خشک شده باشد.
دما: دمای مناسب برای نگهداری آنتریوم بین 18 تا 26 درجه سانتی گراد است. این گیاه رطوبت را دوست دارد پس سعی کنید در جایی با رطوبت کافی قرار دهید، همچنین می توانید از یک ظرف پر از سنگ ریزه برای رطوب رسانی به گیاه استفاده کنید. توجه کنید که آنتریوم را از جریان های آب و هایی سرد و گرم دور نگه دارید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:گلدان آنتریوم (تصفیه کننده هوا)
We found other products you might like!
Related Products